Avslutad | Fashionabla – Lördag 19 oktober 2013
VÄSKA, BALLY, brunt läder, gulmetall detaljer, reglerbar axelrem 24x16x10cm, dustbag.
VÄSKA, MICHAEL KORS, Jet set chain item, bronsfärgat läder, gulmetall kedja, 25x15x5cm.
VÄSKA, PRADA, Shopping Pattina, brunt läder (Nocciolo), vitmetall detaljer, 36x20x11cm, dustbag, cert, kvitto.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Petite Noe, vintage, blått epiläder, med svarta läder detaljer 24x26x18, slitage.
Kläder Skor
STÖVLETT, MARC BY MARC JACOBS, svart skinn, mässings färgad dragkedja, kilklack 9cm, stl 37, skopåse, kartong.
Kläder Skor
SKOR, MARC BY MARC JACOBS, ballerina, mörkgrått läder, mässingsfärgade detaljer stl 36, skopåse, kartong.
VÄSKA, JUST CAVALLI, svart tyg med brodyr, svarta läder detaljer, 30x15x8cm, lite smust på innerfodret.
Accessoarer Scarves
SCARF, CHIRISTIAN DIOR, 100% siden, 75x75cm, marinblå vit/beige, monogram "Dior"
Accessoarer Scarves
SCARF, CELINE, 100% siden, 85x85cm, svart, röd, gul, vit, någon fläck, tråddragning
Accessoarer Bälten
SKÄRP, LOUIS VUITTON, monogram canvas, förgyllt spänne (repigt), bredd 3cm, längd 85cm.