101 - 120 av 200
1...567...10 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 19 december 2013

Klubbad för

Kläder Skor

SKOR, CHRISTIAN DIOR, vintage, svart,vit, glencheck tyg, svart läder, klack 8 cm, stl 38.

500 kr

Utrop: 600 kr

ARMBAND, SOPHIE BY SOPHIE, kullänk i gulmetall med diverse ädelstenar bl a korall, tigeröga, rökkvarts, bärnsten, längd 20 cm.

2 000 kr

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, SEE BY CHLOÉ, svart läder, 30x25x10 cm, dustbag.

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, MULBERRY, svart präglat läder (Kongo), 23x26x12 cm, visst slitage.

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, MULBERRY, präglat läder (Kongo), mässingsfärgade detaljer 24x13x7cm.

1 100 kr

Utrop: 900 kr

SOLGLASÖGON, RAY-BAN, vintage ca 1980-tal, mod. Wings Aviator, etui.

500 kr

Utrop: 600 kr

SOLGLASÖGON, RAY-BAN, vintage ca 1980-tal, mellanbruna bågar med ljusbrunt läder på sidorna, elastiskt snöre för att hänga runt halsen, fodral. Denna modell var till för skidåkning.

500 kr

Utrop: 600 kr

Kläder Stövlar

STÖVLAR, UGG, Classic short, svart mocka med lammulsfoder, stl 40.

900 kr

Utrop: 900 kr

Kläder Skor

SKOR, CASADEI, ljusbeige präglad skinnlack, klack 10 cm, stl 40.

Utrop: 900 kr

Kläder Skor

SKOR, MISS SIXTY, svart skinnlack, vitmetall spänne, klack 10cm, platå 2cm, stl 39, liten skada i skinnet på ena klacken,

Utrop: 350 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Petite Noe, vintage, blått epiläder, med svarta läder detaljer 24x26x18, slitage.

Utrop: 1 800 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, CERRUTI 1881, 100% siden, marin, blågrå.

300 kr

Utrop: 200 kr

VÄSKA, JIMMY CHOO, mod. Ramona, svart läder med gulmetall detaljer, 34x24x10 cm. Bruksslitage.

2 900 kr

Utrop: 3 200 kr

Kläder Stövlar

STÖVLAR, CHRISTIAN LOUBUOTIN, mod. Melisa, savrt läder med kilklack 10 cm, röd sula samt ny gummisula, stl 40.

Utrop: 2 200 kr

Accessoarer Nyckelringar

NYCKELRING, GUCCI, creme färgat läder med gulmetall.

325 kr

Utrop: 250 kr

Kläder Skor

SKOR, GUCCI, Horsebit open toe, bronsfärgat läder, klack 11 cm, platå 2,5 cm, stl 39 1/2.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, SONIA RYKIEL, svart, mörkbrunt läder, svart tyg, gulmetall nitar, avtagbar axelrem.

1 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Accessoarer Agendor

AGENDA, MULBERRY, svart präglat läder (Kongo), 13x18 cm, kalender saknas.

1 000 kr

Utrop: 600 kr

ÖRHÄNGEN, MIU MIU, gröna, vita stenar, clips, originalask.

1 900 kr

Utrop: 700 kr

ÖRHÄNGEN, MARNI, blå färgade stenar, clips.

1 900 kr

Utrop: 600 kr