Avslutad | Fashionabla – Torsdag 19 december 2013
Kläder Skor
SKOR, CHRISTIAN DIOR, vintage, svart,vit, glencheck tyg, svart läder, klack 8 cm, stl 38.
ARMBAND, SOPHIE BY SOPHIE, kullänk i gulmetall med diverse ädelstenar bl a korall, tigeröga, rökkvarts, bärnsten, längd 20 cm.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, vintage ca 1980-tal, mellanbruna bågar med ljusbrunt läder på sidorna, elastiskt snöre för att hänga runt halsen, fodral. Denna modell var till för skidåkning.
Kläder Skor
SKOR, MISS SIXTY, svart skinnlack, vitmetall spänne, klack 10cm, platå 2cm, stl 39, liten skada i skinnet på ena klacken,
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Petite Noe, vintage, blått epiläder, med svarta läder detaljer 24x26x18, slitage.
VÄSKA, JIMMY CHOO, mod. Ramona, svart läder med gulmetall detaljer, 34x24x10 cm. Bruksslitage.
Kläder Stövlar
STÖVLAR, CHRISTIAN LOUBUOTIN, mod. Melisa, savrt läder med kilklack 10 cm, röd sula samt ny gummisula, stl 40.
Kläder Skor
SKOR, GUCCI, Horsebit open toe, bronsfärgat läder, klack 11 cm, platå 2,5 cm, stl 39 1/2.
VÄSKA, SONIA RYKIEL, svart, mörkbrunt läder, svart tyg, gulmetall nitar, avtagbar axelrem.