161 - 170 av 170
1...789 Gå till

Avslutad | Lilla Klockor – Torsdag 3 oktober 2013

Klubbad för

Klockor Gant

GANT, Marine Diver, "Tachymeter", kronograf, herrur, 44,5 mm, stål, quartz, mineralglas, datum, 24-timmarsvisning, originallänk, viklås, ca 2010, box, ytterkartong.

Utrop: 1 000 kr

Klockor Gant

GANT, Marine Diver (660 FEET / 200 METER), herrur, 44 mm, stål, quartz, mineralglas, datum, originallänk, viklås, cert (ej komplett), ca 2010, box.

Utrop: 700 kr

Klockor Gant

GANT, kronograf, "Tachymeter", herrur, 44,5 mm, Ref nr. W10581, stål, quartz, mineralglas (skadat), originallänk, viklås, cert (ej ifyllt), ca 2012, box (ej komplett), ytterkartong.

Utrop: 900 kr

Klockor Gant

GANT, Maritime, Boett nr. 6024, "Tachymetre", herrur, 43 mm, stål, quartz, mineralglas, dag, datum, originallänk, viklås, cert (ej komplett), ca 2010, box, ytterkartong.

Utrop: 600 kr

SEIKO, kronograf, herrur, 36 mm, Serie nr. 321824, Boett nr. 7T92-0CA0, stål, quartz, hardlexglas, datum, originallänk, viklås, ca 2003, box.

400 kr

Utrop: 450 kr

Klocktillbehör Gant

GUMMIBAND, 2 st. till Gant, 22/20 mm, originalspänne i stål.

75 kr

Utrop: 100 kr

Klockor Universal

UNIVERSAL, Genève, herrur, 34,5 mm, Cal 1200, Serie nr. 1912324, Ref nr. 412304/2, doublé (40 micron), manuell, plexiglas, liten sekundvisare, skadad urtavla, defekt, skadad boett, ca 1959.

400 kr

Utrop: 400 kr

LONGINES, fickur, 53 mm, Boett nr. 683271, silver, niello, ankargång, ej signerad urtavla, skadad urtavla, defekt, skadad boett, bucklor, ca 1891.

425 kr

Utrop: 450 kr

Klockor Raymond Weil

RAYMOND WEIL, Geneve, herrur, 30 mm, Ref nr. 3703, doublé, quartz, mineralglas, skadad urtavla, läderband, originalspänne (skadat), ca 1993.

Utrop: 800 kr

Klocktillbehör Breitling

LÄNKBIT, till Breitling herrur Pilotlänk, stål, bredd 18 mm, inklusive skruvar.

Utrop: 475 kr