61 - 80 av 261
1...345...14 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 22 augusti 1998

Klubbad för

1 kedja 18k.. Vikt 18,5g

1 kedja, 1 berl, 2 ringar 18k, 1 berl, 1 ring 14k. Vikt 17,5g

850 kr

Utrop: 1 400 kr

Pantvaror Grovt guld

1 armband. Vikt 51g

1 kedja, 4 berl.. Vikt 11g

1 färglitografi sign. L Jirlov E A, l bildskada

1 färglitografi sign. L Jirlov E A, fläck

2 matskedar, 1 sockersil, 1 kompottsked silver

Pantvaror Grovt guld

1 armband. Vikt 59,5g

2 900 kr

Utrop: 4 800 kr

Pantvaror Grovt guld

1 ring med med äkta sten, ca 0,30 ct. Vikt 8,5g

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

1 armband. Vikt 4,5g

400 kr

Utrop: 450 kr

2 ringar, 1 berlock. Vikt 5g

1 berlock. Vikt 8,5g

550 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Kamera

1 kamera Canon AE-1

1 kedja. Vikt 15,5g

850 kr

Utrop: 1 500 kr

1 ring. Vikt 4,5g

1 armband. Vikt 14g

1 100 kr

Utrop: 1 350 kr

Pantvaror CD-spelare

1 radio-cd spelare excel

325 kr

Utrop: 600 kr

1 kedja. Vikt 8,5g

750 kr

Utrop: 850 kr

Pantvaror Kamera

1 armbandsur, 1 berlock, 1 ring

375 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Kamera

1 kamera, ELJY LUMIERE

375 kr

Utrop: 250 kr