1 kedja 18k.. Vikt 18,5g
1 kedja, 1 berl, 2 ringar 18k, 1 berl, 1 ring 14k. Vikt 17,5g
Utrop: 1 400 kr
1 armband. Vikt 51g
1 kedja, 4 berl.. Vikt 11g
1 färglitografi sign. L Jirlov E A, l bildskada
1 färglitografi sign. L Jirlov E A, fläck
2 matskedar, 1 sockersil, 1 kompottsked silver
1 armband. Vikt 59,5g
Utrop: 4 800 kr
1 ring med med äkta sten, ca 0,30 ct. Vikt 8,5g
Utrop: 1 700 kr
1 armband. Vikt 4,5g
Utrop: 450 kr
2 ringar, 1 berlock. Vikt 5g
1 berlock. Vikt 8,5g
Utrop: 700 kr
1 kamera Canon AE-1
1 kedja. Vikt 15,5g
Utrop: 1 500 kr
1 ring. Vikt 4,5g
1 armband. Vikt 14g
Utrop: 1 350 kr
1 radio-cd spelare excel
Utrop: 600 kr
1 kedja. Vikt 8,5g
Utrop: 850 kr
1 armbandsur, 1 berlock, 1 ring
Utrop: 250 kr
1 kamera, ELJY LUMIERE
Lördag 22 aug 1998
Förfallna panter / Skapa
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm