101 - 120 av 442
1...567...23 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 4 november 2013

Klubbad för

Halskedjor 2st S925, 11,8g små skador

50 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Pansar S925, 15,7g 42cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Halskedjor 2st S925, 83,4g saknar lås

300 kr

Utrop: 300 kr

Ring 18K 3,1g Ø16¼ med sten

650 kr

Utrop: 800 kr

Smycken Herring

Ring 18K 2,7g, bucklig skena

Utrop: 600 kr

Halskedja 18K Pansar 51cm 1,8g

350 kr

Utrop: 425 kr

Halskedja 18K Pansar 42cm 3,4g

650 kr

Utrop: 800 kr

Armband 18K skadat 7,2g

Utrop: 1 700 kr

Ringar 3st graverade 5,4g

Utrop: 1 200 kr

Hänge 18K med sten 1,1g

250 kr

Utrop: 275 kr

Hänge 18K med sten 4,3g

Utrop: 1 200 kr

Hänge 18K Krucifix 2,1g

Utrop: 700 kr

Ring 18K skadad 3g

Utrop: 700 kr

Ring 18K med stenar Ø17¼ 5,4g

Utrop: 1 500 kr

Örhängen ett par 18K stoppers saknas 1,3g

250 kr

Utrop: 300 kr

Parti guld 18K skadat 4,7g

Utrop: 1 100 kr

Hänge 18K med sten 1,2g

225 kr

Utrop: 275 kr

Halskedja Pansar 18K 5,2g 46cm

Utrop: 1 200 kr

Hänge 18K 2,6g, bucklor

Utrop: 600 kr

Parti guld 18K 9,1g, graverat

Utrop: 2 100 kr