Skål Flygsfors Coquille höjd 8cm längd 26cm signerad -58
Utrop: 250 kr
Halskedja Pansar silver 925 48cm 32,9g
Utrop: 125 kr
Fiskespö Scierra MPA 3/4 8 feet i fodral
Utrop: 600 kr
Fiskespö Loop Opti Creek 282-3 i fodral
Fiskespö Loop Multi 390-4 i fodral
Fiskespö Scierra HM2 8 feet i fodral
Inspelningsmick Zoom H1 i fodral snr. 00092300
Kamera Olympus C-760 3,2MP 10x optisk zoom med manualer i väska snr.327532910
Halssmycken 2st 18K 33,5g med namnplattor
Utrop: 7 700 kr
Parti guld 21K 20,9g skador finns
Utrop: 5 600 kr
Örhängen ett par 21K 5,6g
Utrop: 1 500 kr
Örhängen ett par 21K 2,5g med pärlor
Utrop: 700 kr
Örhängen ett par 21K 4,7g
Utrop: 1 300 kr
Ring 21K 2,8g med stenar Ø17 1/2
Utrop: 800 kr
Armband 21K 13,0g med pärlor 18cm
Utrop: 3 400 kr
Halssmycke 21K 31,8g med pärlor 44cm
Utrop: 8 400 kr
Ring 18K 2,3g med stenar Ø17 3/4
Hänge 18K 2,6g
Örhänge 1st 18K 2,0g
Utrop: 450 kr
Ring 18K 4,3g med stenar Ø17 3/4
Utrop: 1 200 kr
Tisdag 29 okt 2013