Avslutad | Pant – Tisdag 22 oktober 2013
Bestick Silver S830 silvervikt 1158,0g bruttovikt 1869,1g. 12 Bordsknivar 209mm, 11 Bordsgafflar 178mm, 12 Bordsskedar 178mm 12 Kaffeskedar 123mm, modell Olga. 1 Bordsgaffel 178mm okänd modell i nysilver.
Damur Certina 18K manuell med X-länk med stav 18K 17,5cm bruttovikt 18,5g, fungerar ej
Herrur Prologue Chronograph, quartz, 10 Atm i stål med stållänk 18cm, repigt glas
Damur Certina 14K manuell, med skadat flexiband i okänt matrial s.nr. 2009 099 598597, bruttovikt 23,9g
Akustisk gitarr Fender DG-5SBST s.nr. CS05110881 i skadat hårt fodral, små repor och små skador i lacken
Digitalkamera Samsung modellnr. VP-D351/XEE PAL 20X Optical Zoom s.nr. Y7576VKY500480W med laddare och väska av märket Samsonite
Digitalkamera Canon IXUS 860 IS 8,0 megapixel s.nr. 5038267849, med laddare, USB-sladd, 2GB SD-kort samt fodral med bältesfäste. Skadade pixlar i skärmens övre vänstra del.