661 - 680 av 947
1...333435...48 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 oktober 2013

Klubbad för

Elektronik Musik

CD-skivor 12st, dansband, (bl a Donnez, Scotts och Jontez)

75 kr

Utrop: 75 kr

Elektronik Musik

CD-skivor 9st, ( bl a Jill Johnson, Ljuva Country Legender, En bukett med blommor 2st)

50 kr

Utrop: 75 kr

Elektronik Musik

CD-skivor 10st, 50-tal och 60-tal (bl a Roy Orbison, Pat Boone, Jukebox klassiker)

75 kr

Utrop: 75 kr

Elektronik Musik

CD-skivor 10st, dansband (bl a Bjud upp till dans, Absolut dansband, Dansband Collection)

25 kr

Utrop: 75 kr

Elektronik Musik

CD-skivor 10st, (bl a Hjalmars bästa, Sandor Hajosi, Stora dansband möter utmanarna)

25 kr

Utrop: 75 kr

Elektronik Musik

CD-skivor 6st, (bl a Il Divo, Lena + Orup, Smurfhits)

25 kr

Utrop: 75 kr

Armband 21K brv.39,2g, fylld

6 700 kr

Utrop: 6 100 kr

Armband 21K 44g 20cm

9 500 kr

Utrop: 12 400 kr

Collier 21K 49,4g 66cm

Utrop: 13 400 kr

Parti guld 21K 214,4g, defekt

Utrop: 60 000 kr

Collier S925, 25,4g 41,5cm

200 kr

Utrop: 125 kr

Ring 18K 1g, bucklig skena

Utrop: 275 kr

Parti guld 18K skadat 8,5g

Utrop: 2 100 kr

Halskedja 18K 7,7g 68cm

Utrop: 1 800 kr

Halskedja Singapore 18K 4g 45cm

Utrop: 1 000 kr

Parti guld 18K 30,8g, defekt

Utrop: 7 500 kr

Halskedja 21K 16g 81cm, små skador

Utrop: 4 400 kr

Armband 18K X-länk 19cm 32,5g

Utrop: 7 900 kr

Armband 18K 11g 19,8cm tvåfärgat

2 200 kr

Utrop: 2 700 kr

Armband 18K 11,9g 20cm

2 300 kr

Utrop: 2 900 kr