401 - 420 av 947
1...202122...48 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 oktober 2013

Klubbad för

Hänge 1st Ring 1st Ø16¼ S925 brv 9,5g med stenar

100 kr

Utrop: 75 kr

Hängen 3st S925 7,0g med stenar

75 kr

Utrop: 75 kr

Hängen 4st S925 brv 14,4g med stenar

225 kr

Utrop: 100 kr

Hängen 2st S925 brv 7,4g med stenar

75 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925 brv 6,1g Ø16½ med sten

225 kr

Utrop: 75 kr

Hänge S925 brv 5,8g med sten

125 kr

Utrop: 75 kr

Oljemålning på pannå 28,5x58,5cm, skadad ram

175 kr

Utrop: 75 kr

Oljemålning på pannå sign B. Hedberg 32x40cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Figuriner 2st en Wallendorf, höjd 14cm, 12cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Tissot Touch II, titan, T047420A, originallänk titan, i box med manual, extra länkbitar och garantikort

2 100 kr

Utrop: 1 700 kr

Oljemålning på pannå signerad Axel Borg år 1894 "Smedstorp" i förgylld träram, med dedikation

4 300 kr

Utrop: 650 kr

Tårtspade S830, 51,2g 189mm

550 kr

Utrop: 175 kr

Kaffeskedar S830, 88,8g olika modeller

250 kr

Utrop: 300 kr

Kaffeskedar 10st S830, 132,8g, 110mm, modell Uppsala

425 kr

Utrop: 450 kr

Senapsspatel S830, 21,6g 146mm, modell Svensk

325 kr

Utrop: 100 kr

Oljemålning på duk sign Tilli 50x61cm, inramad

175 kr

Utrop: 75 kr

Oljemålning på duk sign Magnsson 37x45cm, inramad, skadad ram

75 kr

Utrop: 75 kr

Oljemålning på duk sign S. Johansson "Lekvattnet" 45x37cm, inramad, skadad ram

150 kr

Utrop: 75 kr

Parti S830 1282,3g graverat/defekt

3 500 kr

Utrop: 4 000 kr

Parti silver 830, 41,1g, defekt

175 kr

Utrop: 150 kr