Avslutad | Pant – Tisdag 15 oktober 2013
Klubbad för
Tissot Touch II, titan, T047420A, originallänk titan, i box med manual, extra länkbitar och garantikort
Oljemålning på pannå signerad Axel Borg år 1894 "Smedstorp" i förgylld träram, med dedikation