Avslutad | Pant – Tisdag 15 oktober 2013
Laptop, Asus Zenbook UX31E serienr. BBN0AS252052451 Windows 7 Intel Core i7 4GB RAM med tygfodral och laddare i orginalkartong.
Digitalkamera, Nikon D80 serienr. 4542419 med minnekort 4GB, 1 Objektiv Nikon 18-55mm serienr. 3288375
Elgitarr, Fender Stratocaster serienr. MZ3239401 made in Mexico, skador i lacken i mjukt fodral
Damur Dedia stål quartz med diamanter 32xca.0,005ct serienr. 0531 modellnr. 6201M049 i box
Elgitarr, Washburn X-Series, grå Serienummer 0C04042612 med mjuk originalväska
Musikinstrument Tillbehör
Förstärkare Randall RG15XM Serienummer 04080075 med elsladd ej funktionsgaranti
Musikinstrument Tillbehör
Förstärkare Peavey Rage 158 serienummer: 0HGJ 2131 med elsladd och sladd till gitarr ej funktionsgaranti
Projektor Epson EMP-TW700 serienummer JPRF840641L med sladdar och fjärrkontroll i väska ej funktionsgaranti
Visa varaKonst Övrigt
Oljemålning på pannå sign Ax : B 1891 "Skridskoåkning" (Axel Borg 1847-1916) 20,5*16,5 cm, i skadad förgylld ram