Avslutad | Fashionabla – Lördag 21 september 2013
VÄSKA, BOTTEGA VENETA, Intrecciato Nappa Maxi Veneta, färg; Shadow, flätat läder, 54x40 cm.
BAG, LOUIS VUITTON, Keepall 55, monogram canvas, 55x30x24 cm, lås (nyckel saknas).
VÄSKA, HERMÈS, vintage, Herbag, svart tyg, läder vitmetall detaljer, 30x 24x9 cm, nycklar samt lås finns. Stämplad Hermès Paris Made in France. Visst slitage.
RESVÄSKA, BAG, LOUIS VUITTON, Alize, monogram canvas, 3 fack, 55x35x23 cm, avtagbar axelrem, ett lås samt nyckel. Bruksslitage.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, La Promenade de Longchamps, Philippe Ledoux, 100 % siden, 90x90 cm, brun, vit, rost, guls, originalask.
Kläder Skor
SNEAKERS, GANT, herr, style Havanna, vitt läder med röd, vit rand, stl 41. Extra röda skosnören medföljer samt skokartong.
VÄSKA, MULBERRY, Alexa Trippy Tiger, strå i beige, brun, rosa, ljusbeige läder, gråoxiderade metall detaljer, 30x20x15 cm, avtagbar axelrem, dustbag.