1301 - 1320 av 1 520
1...656667...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 oktober 2013

Klubbad för

Ring med blå stenar och diamanter 5xca 0,02ct 18K vitguld Ø17½ graverad 3,8g

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Brosch 18K med pärla 2,8g

Utrop: 650 kr

Litografi signerad Staffan Ullström nr 22/150 26,5x30,5cm

700 kr

Utrop: 75 kr

Ring med stor gul sten och diamant ca 0,02ct Ø16 3/4 18K 16,9g

Utrop: 4 100 kr

Ring design Georg Jensen Denmark 18K vitguld med blå sten och diamanter 10xca 0,005ct Ø16 3/4 nr. 1263 9,6g

3 700 kr

Utrop: 3 300 kr

Ring design Georg Jensen Denmark 18K vitguld med blå sten och diamanter 10xca 0,005ct Ø16 nr. 1263 9g

4 200 kr

Utrop: 3 100 kr

Hänge med diamant ca 0,12ct 18K 1,3g

800 kr

Utrop: 750 kr

Parti guld 18K slitet med pärla och stenar 6,8g

Utrop: 1 700 kr

Halskedja Venezia 18K 36cm 1,6g

300 kr

Utrop: 375 kr

Parti guld 14K buckligt 1,5g

Utrop: 300 kr

Fem hängen 18K varav två med stenar och tre med små diamanter i vitguld 5g

Utrop: 1 200 kr

Upplägningsfat Royal Copenhagen 22x16cm

750 kr

Utrop: 150 kr

Kaffekoppar 2st Royal Copenhagen Musselmalet

275 kr

Utrop: 75 kr

175 kr

Utrop: 75 kr

175 kr

Utrop: 75 kr

Assietter 6st Royal Copenhagen Musselmalet

225 kr

Utrop: 150 kr

1 100 kr

Utrop: 150 kr

2 Collier design Ole Lyngaard varav ett med stenar 40cm, ett i silver 925 43cm, lås saknas

600 kr

Utrop: 750 kr

Smyckeset flerradiga pärlor med silverlås, armband 20cm, collier 46cm

375 kr

Utrop: 550 kr

Ring 9K vitguld med stenar Ø18 2,4g

225 kr

Utrop: 300 kr