1001 - 1020 av 1 520
1...505152...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 oktober 2013

Klubbad för

Halskedja Venezia 18K 50,5cm 3,2g

650 kr

Utrop: 800 kr

Fickur Longines 18K innerboett i metall nr 3554538 Ø55mm små bucklor på bakboett

3 700 kr

Utrop: 2 700 kr

Fickur Omega rödtolva i silver med klockkedja i metall Ø56mm nr. 5912234

600 kr

Utrop: 750 kr

Mormorsur Longines silver Ø35mm nr 3434065

550 kr

Utrop: 275 kr

Tre fickur, en nyckeldragare i silver ej funktionsgaranti, visare saknas, krackelerade urtavlor

125 kr

Utrop: 125 kr

Fickur Longines silver Ø55mm med klockkedja i metall, spricka i glaset nr. 3906705

600 kr

Utrop: 175 kr

Fickur Longines silver Ø55mm nr 4283722

650 kr

Utrop: 325 kr

Tre mormorsur silver med klockkedja metall ej funktionsgaranti

225 kr

Utrop: 125 kr

Halskedja Bismarck 18K 44cm 20,7g

Utrop: 5 100 kr

Armband X-länk 18K 18cm med olikfärgade berlocker 24g

Utrop: 5 900 kr

Parti guld 18K med gravyr 6,7g

Utrop: 1 700 kr

Ring silver 925 med svarta stenar design Thomas Sabo Ø17 1/4 9,2g

275 kr

Utrop: 225 kr

Ring silver 925 med vita stenar design Thomas Sabo Ø17 1/4 i ask 8,7g

275 kr

Utrop: 275 kr

Ring silver 925 design Thomas Sabo Ø17 1/4 9,9g

250 kr

Utrop: 225 kr

Parti guld 20K bucklig 5,7g

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Ring med diamanter 2xca 0,005ct 18K Ø16 3/4 1,6g

Utrop: 550 kr

Ring med diamant ca 0,02ct 18K Ø16 3/4 1,5g

Utrop: 600 kr

Parti guld 14K trasiga kedjor, buckligt, slitet 9,7g

Utrop: 1 800 kr

Parti guld 18K udda/ defekt lås 2,9g

Utrop: 700 kr

Halskedja Venezia 18K 42cm 5,2g

Utrop: 1 300 kr