121 - 140 av 1 056
1...678...53 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 september 2013

Klubbad för

Armbandsur ICE Watch quartz, vit gummilänk

125 kr

Utrop: 150 kr

Armbandsur ICE Watch quartz, Ice Love svart gummilänk, batteribyte behövs

150 kr

Utrop: 150 kr

Herrur IWC Schaffhausen, Platinum, boett i platina, lös krona, trasigt urverk, boettnummer 2473700, med skadat läderband

14 200 kr

Utrop: 6 100 kr

Damur Rekord stål, manuell, liten sekundvisare, slitet armband i mocka

Utrop: 275 kr

Herrur Rekord stål manuell, liten sekundvisare, skadad urtavla, skadade visare, med stålarmband ca 19cm

Utrop: 275 kr

Herrur Seiko Kinetic SQ50, stål, datum, sliten, stålarmband med viklås ca 18cm

Utrop: 650 kr

Klockor Ebel

Damur Ebel Sport Classic, Cal 157, stål/guld, quartz, serienr 23130, ref nr 166901, safirglas, diamanturtavla, integrerad originallänk, längd 15,5cm, från ca 1988.

Utrop: 4 900 kr

Moccaskedar 12st i etui silver 830 87,5g

325 kr

Utrop: 300 kr

Georg Jensen ett set barnbestick "The Twisted Family", stål, i originalkartong.

325 kr

Utrop: 275 kr

Skål Kosta Boda, Bertil Vallien, höjd 11cm Ø15cm, , signerad "Kosta Boda Atlje B. Vallien 305840238"

650 kr

Utrop: 550 kr

Skål Kosta Boda, B. Vallien, signerad !Kosta Boda B. Vallien Atelje 4007 305840240", höjd 10cm Ø17,5cm

750 kr

Utrop: 325 kr

Fat Kosta Boda, B. Vallien, signerad "Kosta Boda Atelje B. Vallien 030588770", höjd 4cm Ø18,5cm

325 kr

Utrop: 225 kr

Glasskulptur, Kosta Boda Nagellack Höjd 18cm sign. Åsa Jungnelius Sn: 7090862, med originalkartong.

450 kr

Utrop: 550 kr

Skulptur Kosta Boda Bertil Vallien, Marker, höjd 27cm

650 kr

Utrop: 550 kr

Skål Orrefors Edward Hald, graal, nr 9587-11, höjd 11cm Øca23cm. Med certifikat från Orrefors, formgiven 1942, tillverkad 1986.

1 400 kr

Utrop: 1 300 kr

Skål Orrefors Edward Hald, graal, nr 9588-11, höjd 9cm Øca17,5cm. Med certifikat från Orrefors, formgiven 1942, tillverkad 1986.

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Vas Kosta Boda Ulrica Hydman-Vallien, höjd ca 29cm, signerad "Kosta Boda Unik 310870138 Ulrica H.V"

2 300 kr

Utrop: 1 100 kr

Glasskulptur Björn Ekegren, höjd 24cm, signerad "Björn Ekegren unique"

800 kr

Utrop: 1 100 kr

Grafiskt blad seriegrafi, Henri Matisse "Blue Nude", bredd 44cm, höjd ca58,5cm, oramad, små skador i kanterna.

3 300 kr

Utrop: 225 kr

Klockor Porsche Design

Herrur Porsche Design Edition 2, automatisk, stål, datum, glasboett, refnr 661211, serienr 226431, läderband, två extra armband medföljer, med box och ytterkartong.

Utrop: 27 000 kr