21 - 40 av 1 056
123...53 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 september 2013

Klubbad för

Parti guld trasigt med några små stenar 18K 43,6g

Utrop: 10 600 kr

Parti guld trasigt 18K 6g

Utrop: 1 500 kr

Hänge med Camé och stenar 14K 3,0g

Utrop: 375 kr

Brosch med sten 14K 2,5g

350 kr

Utrop: 450 kr

Ring graverad med diamant 1xca0,08ct 2xca0,01ct 14K Ø18 2,8g

Utrop: 850 kr

Damur Ebana sport 14K manuell med armband Bismarck 14K 19-18cm sliten bruttovikt 15,4g

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Halskedja Pansar 14K 42cm 2,1g

Utrop: 425 kr

Hänge med sten 14K 1,0g

150 kr

Utrop: 150 kr

Ring vitguld med diamant 1xca0,05ct något skev 18K Øca16 2,2g

Utrop: 750 kr

Ring tvåfärgad graverad 1xca0,05ct 4xca0,03ct med dia 20K Ø16½ 3,2g

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Armringar 3st skeva 18K 15,6g

Utrop: 3 800 kr

Armring ihålig öppningsbar med pärla och diamanter 6xca0,01ct små bucklor/skador 18K Øca7cm 18,1g

Utrop: 4 400 kr

Halskedja trasig 21K 5,5g

Utrop: 1 700 kr

Hänge pyramid 18K 1,8g

475 kr

Utrop: 600 kr

Armband med platta ograverad 18K 15cm 2,3g

450 kr

Utrop: 600 kr

Parti guld skadat graverat med stenar 18K 28,3g

Utrop: 7 000 kr

Ring vitguld med stenar 18K Ø17½ 2,1g

Utrop: 650 kr

Ring med stenar 18K Ø17½ 5,4g

Utrop: 1 500 kr

Hänge med sten 18K 1,2g

200 kr

Utrop: 275 kr

Örhängen tvåfärgade med diamanter 4xca0,01ct 18K 3,4g

900 kr

Utrop: 1 200 kr