Parti guld 18K 1,7g, med sten, defekt
Utrop: 400 kr
Parti guld 18K 5,0g, med sten, defekt
Utrop: 1 200 kr
Hänge 18K 1,3g
Utrop: 325 kr
Hänge 18K 1,0g
Utrop: 275 kr
Parti guld 18K 7,7g, med stenar, defekt
Utrop: 1 900 kr
Ring 18K 1,9g Ø18½, med diamanter 1xca0,02ct, mindre slitage på ring
Utrop: 600 kr
Halskedja 18K 32,8g 47cm, tvåfärgad
Utrop: 7 900 kr
Parti guld 18K 6,6g, defekt
Utrop: 1 600 kr
Parti guld 18K 2,4g, defekt
Ring 18K 4,6g Ø18¼, med färgade stenar, gravyr, mindre repor
Utrop: 1 300 kr
Parti guld 18K 4,4g med sten, defekt
Utrop: 1 000 kr
Parti guld 18K 2,9g, med gravyr
Utrop: 700 kr
Parti guld 18K 3,8g, med diamanter
Utrop: 900 kr
Halskedja 18K 7,1g 42cm, trefärgad, flätad länk
Utrop: 1 700 kr
Parti guld 18K 2,4g defekt
Ring 18K 8,1g Ø15½ i vitguld, med diamanter 2xca0,03ct, 4xca0,05ct, 2xca0,10ct
Utrop: 2 500 kr
Parti guld 18K 15,6g, defekt
Utrop: 3 700 kr
Ring 14K 6,5g Ø16½, med sten
Parti guld 14K 35,4g med sten, defekt
Utrop: 6 500 kr
Armband Bismarck 14K 6,1g 19cm
Tisdag 27 aug 2013