21 - 40 av 492
123...25 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 12 augusti 2013

Klubbad för

Musikinstrument Bleckblås

Horn, bucklor

175 kr

Utrop: 75 kr

Fritid Verktyg

Borr Black & Decker, KR70LSR, i väska

250 kr

Utrop: 75 kr

Fritid Sport

Slipmaskin Black & Decker, Sandstorm, KA250K, i väska med tillbehör

275 kr

Utrop: 75 kr

Fritid Verktyg

Skruvdragare Black & Decker, HP146F2K, i väska

550 kr

Utrop: 75 kr

Olja på duk, Criten 49x60cm, i ram

275 kr

Utrop: 225 kr

Halskedja Venezia 18K 7,6g 50cm

Utrop: 1 900 kr

Grafiskt blad Gösta Bohm, 26,5x20,5cm, i ram och glas

50 kr

Utrop: 75 kr

Grafiskt blad Pettinen, 17,5x23,5cm, i ram och glas

50 kr

Utrop: 75 kr

Grafiskt blad Nils Lövenberg 17,5x21cm, i ram och glas

50 kr

Utrop: 75 kr

Grafiskt blad Erik Höglund, 49/542, 18,5x28cm, i ram och glas

150 kr

Utrop: 75 kr

Mynt 1924-1950, silver 800, 156,9g

475 kr

Utrop: 450 kr

Certina 18K, herrur, quartz, datum, safirglas, läderarmband skadat

1 800 kr

Utrop: 1 900 kr

Longines 18K, manuell, plastglas, liten sekundvisare, läderarmband

Utrop: 3 100 kr

Klockor Calvin Klein

Calvin Klein, herrur, quartz går ej, kronograf, datum, repigt glas, stål, stållänk, viklås

Utrop: 325 kr

Fickur Primo, doublé

225 kr

Utrop: 150 kr

Matgafflar 6st silver 830, 271,5g, 198mm

850 kr

Utrop: 900 kr

Skedar 8st silver 830, 274,8g, 2 Matskedar 196mm, 6 Bordsskedar 175mm

800 kr

Utrop: 900 kr

Moccaskedar 6st silver 830, 49g, 102mm, två graverade

150 kr

Utrop: 175 kr

Knivar 6st silver 830, 455,5g, Matknivar 3st 236mm, Bordsknivar 3st 210mm

900 kr

Utrop: 850 kr

Knivar 2st silver 830, 84g, 165mm

Utrop: 175 kr