321 - 340 av 492
1...161718...25 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 12 augusti 2013

Klubbad för

Fat, Meissen delvis förgyllt med tallriksstöd

900 kr

Utrop: 400 kr

Lockurnor 1 par , porslin med mässingsdetaljer, höjd ca60cm

750 kr

Utrop: 850 kr

Elektronik Film

DVD-spelare Sony DVP-SR750H, serienummer 2001722, fjärrkontroll och ljud/videokabel medföljer

200 kr

Utrop: 75 kr

Mobiltelefon Nokia 100, med laddare och hörlurar, i kartong

125 kr

Utrop: 75 kr

Laptop Toshiba Satellite L300D-S, ej funktionsgaranti, med väska

500 kr

Utrop: 100 kr

Fritid Sport

Pulsmätare Beurer PM62, serienummer W28, med hållare i fodral, manual saknas

150 kr

Utrop: 150 kr

Parti guld 18K 0,6g

Utrop: 175 kr

Elektronik Spel

Sony PS3-konsol med 1st handkontroll, ej funktionsgaranti

550 kr

Utrop: 375 kr

Elektronik Spel

PS3-spel 5st: Skate 2, Gran Turismo 5, Battlefield 3, Masseffect 3, Call of Duty Black Ops

200 kr

Utrop: 125 kr

Konst Fotografi

Litografi Michael Qvarsebo, fragment av Mona Lisas öga, 4/30, ca. 80x90cm

400 kr

Utrop: 700 kr

Fritid Övrigt

Båtmotor Parsun 2,6HK, serienummer K04010019, gas/elektrisk: bensin med kvitto

1 900 kr

Utrop: 2 200 kr

Kaffekoppar 13st & assietter 13st Ø12,5cm, Royal Copenhagen, Brun ros

325 kr

Utrop: 100 kr

Fat 12st Ø17, Royal Copenhagen, Brun ros

600 kr

Utrop: 100 kr

Sockerskål Ø10,5cm, Royal Copenhagen Brun ros

100 kr

Utrop: 75 kr

Gräddkanna Royal Copenhagen, Brun ros

350 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld graverat 18K 5,5g

Utrop: 1 500 kr

Parti silver 830 graverat 146,8g

375 kr

Utrop: 475 kr

Vas Kosta nr 411587 höjd 13cm

650 kr

Utrop: 125 kr

Elektronik Spel

Playstation 3 med handkontroll, PS Move, PS Eye, manual och kablar, ej funktionsgaranti

650 kr

Utrop: 325 kr

Halskedja S925 27,8g 50cm Ankar

125 kr

Utrop: 150 kr