21 - 40 av 158
123...8 Gå till

Avslutad | Moderna – Lördag 15 augusti 1998

Klubbad för

Smycken Övr diamringar

SLIPSHÅLLARE, 18K guld med briljant ca 0.07 ct.

Utrop: 1 700 kr

ALLIANSRING, 18K vitguld med 5 åttkantslipade diamanter, stl 17 1/2 mm.

Utrop: 850 kr

ALLIANSRING, 18K vitguld med 6 åttkantslipade diamanter stl 17 3/4mm.

Utrop: 1 200 kr

RING, 18K guld med briljant ca 0.05 ct stl 17 3/4 mm.

Utrop: 700 kr

ALLIANSRING, 18K vitguld med 10 åttkantslipade diamanter totalt ca 0.2 ct stl 16 3/4 mm.

Utrop: 1 600 kr

CARMOSÉRING, 18K vitguld med 10 briljanter totalt ca 0.15 ct samt safir stl 16 1/4 mm.

Utrop: 1 900 kr

RING, 18K vitguld med briljant ca 0.08 ct stl 17 1/4 mm.

850 kr

Utrop: 950 kr

Smycken Övr diamringar

RING, 18K guld med 3 briljanter totalt ca 0.10 ct stl 17 3/4 mm.

Utrop: 1 200 kr

Smycken Övr diamringar

RING, 18K guld med 30 briljanter totalt ca 0.30 ct stl 16 1/4 mm.

Utrop: 2 700 kr

ALLIANSRING, 18K guld med 9 briljanter totalt ca 0.12 ct stl 19 mm.

Utrop: 1 600 kr

ALLIANSRING, 18K guld med 5 åttkantslipade diamanter totalt ca 0.05 ct stl 17 1/2 mm.

650 kr

Utrop: 700 kr

Smycken Övr diamringar

RING, 14K guld med 9 briljanter totalt ca 0.22 ct stl 18 1/2 mm.

Utrop: 2 100 kr

PÄRLCOLLIER, odlade pärlor, doserade, lås 18K.

Utrop: 1 300 kr

BROSCH, silver/ guld signerad Gunilla Lantz 1989.

800 kr

Utrop: 850 kr

SILVERRING med diamanter och safirer

675 kr

Utrop: 600 kr

CARTIER PENNA, stål / förgylld, ny.

800 kr

Utrop: 1 000 kr

MONT BLANC, Meisterstück, ballpoint

700 kr

Utrop: 800 kr

MONTBLANC, reservoarpenna, ask, ny.

Utrop: 2 200 kr

ARMBAND, Swarovski, vita stenar.

Utrop: 500 kr

RING, 14K guld med mynt 18K guld, vikt 12.8 g stl 18 1/2 mm.

Utrop: 850 kr