561 - 580 av 823
1...282930...42 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 15 juli 2013

Klubbad för

Uppsatsskål, brännförgylld brons

4 000 kr

Utrop: 4 900 kr

Fickur Zenith, två boetter S800 fickurskedja i metall, små bucklor, fungerar ej

400 kr

Utrop: 225 kr

Vas Orrefors, Vicke Lindstrand, i kristall, ca 12cm hög

150 kr

Utrop: 125 kr

Ölglas, 9st, Iittala, modell Kekkerit, design Timo Sarpaneva, höjd 14cm

475 kr

Utrop: 225 kr

Dricksglas, 5st, Iittala, modell Kekkerit, design Timo Sarpaneva, höjd 8cm

200 kr

Utrop: 75 kr

Snapsglas, 12st, Iittala, modell kekkerit, design Timo Sarpaneva, höjd 7cm

250 kr

Utrop: 150 kr

Likörglas, 12st, Iittala ,modell Kekkerit, design Timo Sarpaneva, höjd 9cm

250 kr

Utrop: 225 kr

Vinglas, 12st, Iittala, modell Kekkerit, design Timo Sarpaneva, höjd 11cm

650 kr

Utrop: 225 kr

Vas Kosta Boda, Erik Höglund, ca 15cm hög, liten skada på insidan

75 kr

Utrop: 75 kr

Sandoz, herrur, quartz, dag och datum, repigt plastglas, slitet läderband

25 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld 21K 41,1g defekt

9 400 kr

Utrop: 10 600 kr

Armband 18K 10,8g 18cm, X-länk

Utrop: 2 400 kr

Parti guld 18K 6g defekt

Utrop: 1 600 kr

Vristlänk 18K 1,5g 27cm Singapore

Utrop: 400 kr

Halskedja 18K 2,5g 44,5cm, pansar

Utrop: 650 kr

Parti guld 18K 6,2g defekt

1 200 kr

Utrop: 1 600 kr

Örhängen 18K 1,8g, doserad x-länk med stav

Utrop: 650 kr

Parti guld 18K 1,9g defekt

Utrop: 475 kr

Ring 18K 5,8g Ø17 trefärgad

Utrop: 1 900 kr

Parti guld 14K 5g defekt

Utrop: 950 kr