Avslutad | Pant – Tisdag 20 augusti 2013
Charles Conrad Kingston Herrur Ø45mm serienr: 10007 refnr: 140544 stål/doublé med diamanter 111xca0,015ct på ring och horn diamantindex pärlemorurtavla mineralglas datum kronograf länk i stål/doublé ca.17cm med extra länkbitar manualer i box
Tag Heur Professional Damur Ø31mm stål/doublé quartz serienr: 041055 refnr: WG1320-0 sliten med safirglas datum länk i stål/doublé ca. 18cm sliten/repig extra länkbit sprint saknas
Klockor Montblanc
Montblanc Nicolas Rieussec Herrur Ø43mm stål automat serienr: SM103992 modelnr: 102337 med datum kronograf safirglas glasbaksida läderband med viklås manualer cert.-11 i box och ytterkartong
Klockor Oris
Oris Classic Herrur Ø42mm serienr: 27-36462 refnr: 7594 automat stål med datum safirglas glasbaksida manual länk i stål ca.19cm cert.-09
Klockor Oris
Oris Regulateur "Der Meistertaucher" Herrur Ø44mm serienr: 27-87262 refnr: 7610 automat titan repig safirglas datum regulator heliumventil manualer verktyg länk i gummi viklås ca17cm extra länk i titan repig extra länkbitar cert-08 i box och ytterkartong
Longines DolceVita Dualtime serienr: 29409488 refnr: L5.661.4 herrur 27x35mm stål quartz går ej/batteribyte behövs safirglas 2 tidzoner länk i stål ca.15cm viklås i box och ytterkartong
Rolex Oyster Perpetual Datejust Herrur Ø36mm serienr: 5883873 refnr: 16013 automat stål/guld med datum plastglas diamantindex repig/sliten jubiléelänk i guld/stål ca.20cm sliten/repig
Omega Seamaster Herrur Ø36mm automat stål med plastglas repig/skadad länk i stål/guld ej orginal ca. 20cm sliten/repig i behov av service
Klockor Oris
Oris Herrur Ø35mm automat stål med dag datum safirglas glasbaksida boettnr: 635/7532-44 med länk i stål ca. 21cm små repor
Longines Conquest Titan Herrur Ø35mm boettnr: 252325014026 quartz bicolour (titanium/doublé) graverad repig boett med datum safirglas integrerad länk titanium/doublé repig ca. 20cm
Väska Chanel Cerf Tote bag svart läder 34x24x12cm serienr: 15648478 med cert kvitto i dustbag
Väska Louis Vuitton Speedy 30 modelnr: M41526 serienr: DU0152 monogram canvas, 30x21x17cm lås samt nycklar bruksskick fläckar på tyg med kvitto i dustbag ej orginal