1121 - 1140 av 1 191
1...565758...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 augusti 2013

Klubbad för

Hänge, Silver 1,1g

25 kr

Utrop: 75 kr

Hänge, Hjärta Silver 1,1g

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring, med små diamanter 18K Ø16 ¾ 3,7g

Utrop: 1 100 kr

Ring, med diamanter 2x ca 0,10ct och blå stenar 18K Ø16 ¾ 3,9g

1 000 kr

Utrop: 1 300 kr

Ring, skev med stenar 18K Ø16 ¼ 2,2g

Utrop: 650 kr

Halskedja, Pansar 18K 42cm 1,4g

Utrop: 325 kr

Örhängen, ett par Delfiner 18K 0,6G

Utrop: 200 kr

Ljusstakar, 3 st mässing, numrerade No 9, No 24, SB No 25, storlekar 9cm, 12cm 10cm

350 kr

Utrop: 125 kr

Armband, Bismarck 18K 16cm 2,2G

600 kr

Utrop: 500 kr

Ljusstake, mässing med inslag av marmor, fem ljushållare, höjd 43cm

800 kr

Utrop: 175 kr

Ring, 18K Ø16 ¾ 0,7g

Utrop: 225 kr

Hänge, Delfin 18K 0,7g

Utrop: 225 kr

Parti Guld, defekt 18K 0,8g

Utrop: 200 kr

Konst, Litografi Maj Hemberg, Flicka med katt, 46/115, Silverram något skadad 74x39,5cm

250 kr

Utrop: 175 kr

Ring, med diamanter 2x ca 0,02ct 1x ca 0,05ct 18K Ø17 ¼ 7,4g

Utrop: 2 200 kr

Örhängen, ett par med blå sten Silver 8,0g

225 kr

Utrop: 75 kr

Hänge, med stenar Silver 1,6g

150 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja, Venezia Silver 37cm 2,1g

25 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja, Silver 40cm 3,6g

50 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja, Pansar Silver 36cm 1,7g

50 kr

Utrop: 75 kr