Parti guld 18K 38,9g, skadat
Utrop: 9 100 kr
Parti guld 18K 19,4g, skadat
Utrop: 4 600 kr
Halskedja doserad Bismarck 18K 14,7g 42cm
Utrop: 3 500 kr
Halskedja doserad Pansar 18K 33,5g 43cm
Utrop: 7 800 kr
Hänge 18K 6,3g, bucklor
Utrop: 1 600 kr
Ring 14K 2,5g Ø17½
Utrop: 475 kr
Hugo Boss, herrur, quartz, datum, tidtagning, stål med läderarmband
Utrop: 1 000 kr
Parti guld 14K 10,6g, skadat
Utrop: 1 900 kr
Ring 14K 6,3g Ø18¾, små repor
Utrop: 1 200 kr
Halskedja Pansar 18K 11g 50,5cm
Utrop: 2 700 kr
Halskedja Singapore 18K 1,4g 42cm
Utrop: 375 kr
Hänge 18K 0,7g med diamanter 6xca0,005ct med sten
Utrop: 250 kr
Armband Figaro 10K 7,4g 23,5cm
Utrop: 950 kr
Parti guld 18K 9,6g defekt med diamanter 3xca0,005ct
Utrop: 2 300 kr
Armband X-länk 18K 8,3g 18cm
Utrop: 2 100 kr
Hänge 9K 0,7g
Utrop: 100 kr
Ring vitguld 18K 1g Ø17¼
Utrop: 325 kr
Halskedja Figaro 14K 4,1g 59,5cm
Utrop: 800 kr
Halskedja 23K 15,2g 44cm
Parti guld 18K 3,7g defekt
Utrop: 900 kr
Tisdag 20 aug 2013