21 - 40 av 1 191
123...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 augusti 2013

Klubbad för

Halskedja Pansar 18K 43cm 3,3g

Utrop: 850 kr

Parti guld skadat/graverat 18K 11,6g

Utrop: 2 700 kr

Hänge krucifix tvåfärgat med stenar vissa saknas skadat 14K 7,7g

Utrop: 1 400 kr

Halskedja tvåfärgad små skador 18K 51cm 33,7g

Utrop: 7 900 kr

Brosch skadad/skev 18K 12,1g

Utrop: 2 900 kr

Ring vitguld med diamanter princessslipade 7xca0,05ct briljantslipade 20xca0,015ct 18K Ø18 6,7g

Utrop: 3 600 kr

Ring vitguld med diamanter 1xca0,23ct 8xca0,04ct 18K Ø17 1/3 5,7g

Utrop: 4 300 kr

Ring vitguld med diamanter princessslipade 30xca0,02ct 18K Ø18 5,1g

Utrop: 2 400 kr

Ring vitguld med diamanter 7xca0,08-0,13ct 18K Ø18 4,1g

Utrop: 4 300 kr

Halskedja Ankar 18K 65cm 177,8g

34 000 kr

Utrop: 41 000 kr

Armband Bismarck 18K 17,5cm 22,4g

4 300 kr

Utrop: 5 300 kr

Armband Bismarck 18K 18cm 10,6g

Utrop: 2 500 kr

Halskedja vitguld med integrerat hänge med diamanter 86xca0,005ct 14K 44cm 6,3g

Utrop: 2 000 kr

Collier vitguld med diamanter 1469xca0,01ct varav 132 svarta 3 diamanter saknas stämplat 18K håller endast för 14K 41,5cm 52,7g

41 000 kr

Utrop: 51 000 kr

Armband med diamanter 335xca0,005ct skadad i länk och lås/skev 18K 19,5cm 16,4g

Utrop: 7 900 kr

Lös Diamant 1xca0,42ct i ask

Utrop: 4 900 kr

Exacta Damur 14K manuell går ej/ej funktionsgaranti skadad/repig med flexarmband i stål/doublé

475 kr

Utrop: 550 kr

Klockor Festina

Festina Herrur quartz titanium safirglas datum kronograf länk i titanium ca.18cm viklås repig boettnr: 17606

375 kr

Utrop: 325 kr

Smycken Herring

Ring graverad/skadad 18K Ø21 13,5g

Utrop: 3 200 kr

Hänge med emaljdetaljer 18K 1,7g

Utrop: 550 kr