Avslutad | Pant – Tisdag 13 augusti 2013
Klubbad för
Gals, Orrefors ej signerade 5 st rödvinsglas, 5 st vitvinsglas (en med nagg), 3 st konjaksglas
Musikinstrument Övrigt
Halvakustisk, gitarr Tanglewood modell nr TRD-CE, ser nr 1123061 tillverkad i Kina i mjuktforal
Akustisk gitarr, Ibanez, modell nr V-300, serienummer 05810058, made in Japan, lacksador och små defekter
Herrur Seiko stål Water resist 100m snr 583644, 7n42-OBGQ quartz med datum (små repor)
Kamera Fujifilm finepix F40 fd med laddare no 7BQ00256, 8,3MEGA, 3x f=8-24mm 1:2.8-5.1 något sliten minneskort 2GB