461 - 480 av 1 447
1...232425...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 augusti 2013

Klubbad för

Bordsflaggstång i två delar defekt 89cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Figurin i glas "tomte" Studio Åhus glashyttan 2004 110mm i box

225 kr

Utrop: 75 kr

Figurin i glas "tomte" Studio Åhus glashyttan 25 år 120mm i box

250 kr

Utrop: 75 kr

Figurin i glas Hjärta Studio Åhus 2003 LN -MZ i box

75 kr

Utrop: 75 kr

Figurin Studio Åhus 210mm i box

100 kr

Utrop: 75 kr

Figurin "Tärna" Fyrklövern 160mm

225 kr

Utrop: 75 kr

Figurin "stjärngosse" Fyrklövern 195mm

225 kr

Utrop: 75 kr

Figurin "Lucia" Fyrklövern 180mm

225 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstake, Julgrans lampa 32cm Fyrklövern ej funktionsgaranti

1 100 kr

Utrop: 75 kr

Skål, i glas signerad Orrefors Ø18,5cm H: 8cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Glas Orrefors Tumbler Erik Old Fashioned design Olle Alberius 7 st Tumbler 85mm

400 kr

Utrop: 1 100 kr

Glas Orrefors Tumbler Erik Old Fashioned design Olle Alberius 13 st Tumbler 135mm

850 kr

Utrop: 1 600 kr

Gals, Orrefors ej signerade 5 st rödvinsglas, 5 st vitvinsglas (en med nagg), 3 st konjaksglas

375 kr

Utrop: 650 kr

Musikinstrument Övrigt

Halvakustisk, gitarr Tanglewood modell nr TRD-CE, ser nr 1123061 tillverkad i Kina i mjuktforal

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Akustisk gitarr, Ibanez, modell nr V-300, serienummer 05810058, made in Japan, lacksador och små defekter

1 400 kr

Utrop: 375 kr

Parti guld, 18K 6,1g defekt

1 200 kr

Utrop: 1 600 kr

Armband, 18K 11,4g Bismarck med 7 st berlocker

Utrop: 2 800 kr

Herrur Seiko stål Water resist 100m snr 583644, 7n42-OBGQ quartz med datum (små repor)

750 kr

Utrop: 75 kr

Kamera Fujifilm finepix F40 fd med laddare no 7BQ00256, 8,3MEGA, 3x f=8-24mm 1:2.8-5.1 något sliten minneskort 2GB

100 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld, 18K 21,7g defekt

Utrop: 5 200 kr