Avslutad | Pant – Tisdag 13 augusti 2013
Musikinstrument Övrigt
Trumset Premier Artist Maple, bruksslitage, 1 Baskagge, 1 Pearl Virveltrumma ultracast, 2 Hängpukor 10" samt 12", golvpuka 14", fotpedal, Hihatställ, 4st ställ (inkl hängpuksställ), Hihat dark enrgi, 22" blue bell rdi, Paisle Giant beat 18", Zildjan avedi
Armring i silver 925 Ø7cm livia by Heiring med två bytbara lås 36,1g med mönster och produkt katalogallt i ask
Set, Halskedja Pansar 50cm med hänge med stenar. 1 Par örhängen allt i silver 925 12,4g
Klockor Tudor
Damur Tudor, MISS TUDOR Geneve 18K 9650, 607175, mauell, gravyr, originalspänne i doublé.
Musikinstrument Bleckblås
Kornett BOOSEY & HAWKES Imperial 476144, silverfärgad, småbucklor, munstycke Dennis Wick, ett munstycke original, nothållare, i väska.