Kedja 14K 45cm 2,5gr
Utrop: 450 kr
Nål 18K defekt 1,2gr
Utrop: 300 kr
Ring 18K vitguld med diamanter 5xca0,03ct Ø17 3,4gr
Utrop: 1 300 kr
Halskedja 18K vitguld Venezia 44cm 3,3gr
Utrop: 800 kr
Ring 18K med stenar defekt 1,3gr
Utrop: 325 kr
Klockboett 18K 2,0gr
Utrop: 375 kr
Parti guld 18K skador finns 2,0gr
Hänge 18K med stenar 1,3gr
Ringar 18K 2st skador finns 5,5gr
Ring 18K med stenar, en saknas Ø18,25 5,8gr
Utrop: 1 500 kr
Hänge silver 925 med sten 4,9gr
Utrop: 75 kr
Ring silver 925 med stenar Ø19 13,5gr
Utrop: 100 kr
Armband Hänge Örhängen ett par, Made in Finland 27,6gr
Utrop: 150 kr
6st Kaffeskedar silver 830 95mm 62,7gr
Utrop: 225 kr
1 Skål silver 830 20,7gr
1 Sked silver 830 graverad 115mm 9,7gr
Ring silver 925 med stenar Ø18,25 11,6gr
Ringar 2st silver 925 med stenar Ø17,5 10,9gr
Örhängen silver 925 ett par med pärla och stenar 14,2gr
Silver Collier 925 förgyllt med röda stenar, trasigt lås 45cm 8,4gr
Tisdag 6 aug 2013