161 - 180 av 1 329
1...8910...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 juli 2013

Klubbad för

Manschettknappar ett par 18K 4,9g

1 200 kr

Utrop: 1 100 kr

Smycken Herring

Ring små repor 18K Ø17 4,1g

Utrop: 1 300 kr

Hänge med stenar 18K 2,3g

Utrop: 650 kr

Hänge H 18K 1,1g

275 kr

Utrop: 325 kr

Ring med diamanter 30xca0,005ct 18K Ø18 1/4 6,8g

Utrop: 2 300 kr

Ring med diamanter 36xca0,005ct 18K Ø19 1/4 4,1g

Utrop: 1 700 kr

Parti guld skadat 18K 30g

Utrop: 7 000 kr

Örhängen ett par skadade 21K 13,6g

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Halskedja doserad Bismarck 18K 46cm 40,2g

Utrop: 9 200 kr

Parti guld skadat/trasigt 21K 14,9g

Utrop: 4 000 kr

Armband X-länk med stav 18K 18,5cm 7,2g

Utrop: 1 700 kr

Armband Bismarck 18K 19cm 15,9g

Utrop: 3 700 kr

Halskedja doserad Bismarck 18K 42,5cm 19,5g

Utrop: 4 400 kr

Fickur med två boetter 18K graverad/små skador serienr: 168994 bruttovikt: 75,2g

4 200 kr

Utrop: 3 700 kr

Parti guld skadat/trasigt 18K 46,3g

Utrop: 10 600 kr

Klockkedja 18K 26,5cm 18,9g

Utrop: 4 300 kr

Ring vitguld med diamant 1xca0,42ct 18K Ø17 2,8g

Utrop: 6 100 kr

Örhängen vitguld med diamanter 2xca0,10ct 18K 0,9g

1 400 kr

Utrop: 1 000 kr

Ring med diamant 1x0,71ct enligt gravyr behöver roderas om 18K Ø17 3,5g

10 000 kr

Utrop: 12 200 kr

Ring tvåfärgad 18K Ø16 2/3 4,7g

Utrop: 1 500 kr