Manschettknappar ett par 18K 4,9g
Utrop: 1 100 kr
Ring små repor 18K Ø17 4,1g
Utrop: 1 300 kr
Hänge med stenar 18K 2,3g
Utrop: 650 kr
Hänge H 18K 1,1g
Utrop: 325 kr
Ring med diamanter 30xca0,005ct 18K Ø18 1/4 6,8g
Utrop: 2 300 kr
Ring med diamanter 36xca0,005ct 18K Ø19 1/4 4,1g
Utrop: 1 700 kr
Parti guld skadat 18K 30g
Utrop: 7 000 kr
Örhängen ett par skadade 21K 13,6g
Utrop: 3 600 kr
Halskedja doserad Bismarck 18K 46cm 40,2g
Utrop: 9 200 kr
Parti guld skadat/trasigt 21K 14,9g
Utrop: 4 000 kr
Armband X-länk med stav 18K 18,5cm 7,2g
Armband Bismarck 18K 19cm 15,9g
Utrop: 3 700 kr
Halskedja doserad Bismarck 18K 42,5cm 19,5g
Utrop: 4 400 kr
Fickur med två boetter 18K graverad/små skador serienr: 168994 bruttovikt: 75,2g
Parti guld skadat/trasigt 18K 46,3g
Utrop: 10 600 kr
Klockkedja 18K 26,5cm 18,9g
Utrop: 4 300 kr
Ring vitguld med diamant 1xca0,42ct 18K Ø17 2,8g
Utrop: 6 100 kr
Örhängen vitguld med diamanter 2xca0,10ct 18K 0,9g
Utrop: 1 000 kr
Ring med diamant 1x0,71ct enligt gravyr behöver roderas om 18K Ø17 3,5g
Utrop: 12 200 kr
Ring tvåfärgad 18K Ø16 2/3 4,7g
Utrop: 1 500 kr
Tisdag 23 jul 2013