Avslutad | Pant – Tisdag 23 juli 2013
Telefon, Trådlös Panasonic KX-TG8011NE med manual och laddningsdocka i orginalförpackning, ej funktionsgaranti
Headset, Trådlöst Sony Ericsson modell HBH-DS205 serienr 7311271019084 i orginalförpackning
Elektronik Musik
Hörlurar, WeSC Odeo black serienr: 7332577083968 med 1m förlängningssladd i orginalförpackning
Mobiltelefon, Nokia X6 serienr: 356046035789216 med hörlurar laddare USB till micro USB-adapter manualer i orginalförpackning ej funktionsgaranti
Mobiltelefon, Nokia 5310 med laddare och diverse sladdar i orginalförpackning serienr: 6417182916236 IMEI: 354196024557207ej funktionsgaranti
Tavlor, 2st Tavlor signerade H. Sharp 1989 små skador med guldfärgade träramar. Inre mått 34,5x29cm samt 27x21,5cm.