1121 - 1140 av 1 406
1...565758...71 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 juli 2013

Klubbad för

Armband 2st med pärlor 34,3g 20,5-23cm, en med defekt lås

100 kr

Utrop: 75 kr

Armring öppningsbar S925 37,8g Ø 5,5-6cm

375 kr

Utrop: 225 kr

Ring S925 5,8g Ø 18

25 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja Ankar med hänge S925 4,7g 45cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Kaffeskedar, 13st modell Gammal Dansk 120mm Silver S830 242,1g

650 kr

Utrop: 700 kr

Collier 42,5cm & armband 18,5cm S830 40,0g

250 kr

Utrop: 125 kr

Skedar, 5st signerade Georg Jensen Silver S925 152mm 226,6g

700 kr

Utrop: 850 kr

Skedar, 3st 115-120mm Silver S830 37,8G

100 kr

Utrop: 125 kr

Bestick, 5st skedar 122mm & 1 gaffel 173mm & 1 defekt sked S925 91,0g, defekt, gravyr

Utrop: 325 kr

Skedar, 12st 115mm Silver S925 170,3g

Utrop: 600 kr

Bakelsegafflar, 12st 132mm Silver S925 260,9g

900 kr

Utrop: 950 kr

Bestick, 2st serveringsbestick 152-203mm & 1st Pepparkar S925 118,4g, gravyr

350 kr

Utrop: 425 kr

Bordsbestick, 12st Bordsknivar 207mm & 12st Bordsgafflar 179mm modell Svensk Silver S830 1216,9g

4 100 kr

Utrop: 3 700 kr

Serveringsbestick, 2st 215mm modell Svensk Silver S830 171,0g

1 000 kr

Utrop: 500 kr

Skedar, 5 Bordsskedar 178mm, 1 Efterrättsked 158mm, 13 Kaffeskedar 120mm modell Svensk Silver S830 390,3g

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Bestick, 4st Gafflar 79mm, 2st Gafflar 153mm, 4st Knivar 197mm Silver S925 531,2g

1 400 kr

Utrop: 1 800 kr

Skål på fot, går att dela på, höjd 10,5cm Silver S925 512,7g

1 900 kr

Utrop: 1 800 kr

Ciggarettetui, med monogram Silver S925 109,5g

325 kr

Utrop: 400 kr

Ljusstakar, 1 par, höjd 12cm Silver S925 280,0g, små skador

600 kr

Utrop: 800 kr

Bestick i nysilver, 12 Knivar 233mm, 12 Gafflar 204mm, 12 Skedar 204mm modell Rådhus i etui

1 400 kr

Utrop: 400 kr