Parti guld defekt 18K 12,4g
Utrop: 2 800 kr
Bricka, Scandiaguld förgylld Ø35cm, förgylld med 24K guld. I kartong
Utrop: 175 kr
Damur Cardinal plexiglas 14K defekt länk och defekt ur brv 20,6g
Utrop: 3 100 kr
Dessertskedar Uppsala 6st 155mm, svensk stämplat silver
Utrop: 850 kr
Dessertskedar Uppsala 6st 155mm, samt 1 udda kaffesked 130mm, svensk stämplat , 207g
Utrop: 900 kr
Halskedja i vitguld Venezia 45cm 18K 5,0g
Utrop: 1 300 kr
Hänge i vitguld med diamanter 21x ca 0,01ct 18K 1,1g
Utrop: 800 kr
Örhängen ett par i vitguld med diamanter 14x ca 0,01ct 18K 1,4g
Utrop: 650 kr
Ring i vitguld med diamanter 30x ca 0,01ct och 5x ca 0,02ct Ø16 1/2 18K 4,5g
Utrop: 1 600 kr
Ring i vitguld med pärla och små diamanter Ø17 1/4 18K 3,0g
Utrop: 1 200 kr
Collier tvåfärgad defekt länk 44,5cm 18K 21,2g
Utrop: 4 700 kr
Örhängen ett par 18K 1,7g
Utrop: 600 kr
Ring med diamanter 7x ca 0,005-0,03ct Ø17 1/2 18K 11,1g
Utrop: 3 700 kr
Collier, i vitguld med diamanter 10x ca 0,005ct 45,5cm 18K 1,8g
Parti guld, defekt 18K 24,1g
Utrop: 5 400 kr
Ring med diamant 1x ca 0,01ct Ø17 18K 1,2g
Utrop: 425 kr
Halskedja Ankar 47,5cm 18K 3,3g
Hänge Kors L:28mm 18K 0,8g
Utrop: 275 kr
Halskedja Pansar 51,5cm 18K 7,6g
Utrop: 1 900 kr
Halskedja tvåfärgad 48cm 18K 111,7g
Utrop: 24 500 kr
Tisdag 16 jul 2013