CHOPARD, Happy Diamonds, damur, 18K guld, originallänk, briljanter.
Utrop: 45 000 kr
CERTINA, herrur, stål, quartz.
Utrop: 250 kr
FICKUR, 18K guld går ej
Utrop: 850 kr
FICKUR, 14K guld, spricka på urtavla, bucklor, går ej
FICKUR, 18K guld, går ej.
Utrop: 800 kr
FICKUR, silver, Calmo Levrette med doublé kedja
Utrop: 650 kr
FICKUR, 14K guld, spricka på urtavla, mönster på backsidan, emalj
BORDSUR, Princess, trä, nyckel
Utrop: 3 000 kr
ETERNA, Kontiki, herrur, stål, quartz, vattentät, safirglas.
Utrop: 1 400 kr
DAMURSLÄNK, 18K guld, 20g. 10 mm, längd 125 - 135 mm.
Utrop: 1 800 kr
DROTT, herrur, stål, manuell, plexiglas, 1930-tal.
Utrop: 450 kr
OMEGA, Speedmaster Mark II, manuell, ny bakboett, nya visare.
Utrop: 4 350 kr
FICKUR, silver, ankarur, urtavla skadad, sekundvisare saknas.
Utrop: 500 kr
CARTIER, silver förgylld, 18 117357, läderband, quartz
Utrop: 4 500 kr
GLYCINE, herrur, manuell, plexiglas.
Utrop: 350 kr
BIPLA, herrur, manuell, plexiglas.
Utrop: 300 kr
LACORDA, herrur, manuell, plexiglas, gravyr.
IWC, damur, 18K guld, manuell, plexiglas.
Utrop: 600 kr
TISSOT, herrur, stål, manuell, plexiglas.
ZODIAC, herrur, 18K guld, manuell, plexiglas.
Utrop: 1 200 kr
Klockor
Lördag 8 aug 1998
Herrur / Damur / Fickur / Väggur
Läs mer
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm