Ringar 2st 23K 13,2g graverade
Utrop: 3 700 kr
Parti guld 18K 18,9g skador finns
Utrop: 4 200 kr
Parti guld 18K 76,9g skador och gravyr finns
Utrop: 17 200 kr
Hänge 18K 2,9g
Utrop: 850 kr
Halskedja 18K 25,5g doserad Bismarck 45cm
Utrop: 5 600 kr
Armband 18K 26,3g med 17 berlocker 18,5cm
Utrop: 6 500 kr
Kaffeskedar 12st silver S830 104,9g 112mm
Utrop: 300 kr
Matskedar 6st silver S830 280,7g
Kaffeskedar 2st silver S830 33,3g Rosenholm ograverade 120mm
Utrop: 100 kr
Kaffeskedar 8st silver S830 100,2g Uppsala ograverade 110mm
Bägare silver S830 58,9g 70mm hög S.Löfman
Utrop: 175 kr
Ask i silver S830 42,1g graverad
Utrop: 125 kr
Ring 23K 6,7g graverad
Utrop: 1 900 kr
Ring 18K 6,3g graverad
Utrop: 1 400 kr
Hängen 3st 18K 2,4g
Utrop: 550 kr
Parti silver S830 60,5g skador finns
Halskedja silver S925 216,0g 51cm
Utrop: 800 kr
Herrur Certina DS First Quartz 200m/660ft refnr 115718444
Utrop: 1 200 kr
Herrur Armani Quartz AR-5963 extra länkbitar, box
Fickur Omega 18K i 3 boetter, nr 5522413 små bucklor och gravyr finns, original ask
Utrop: 4 300 kr
Tisdag 9 jul 2013