Avslutad | Pant – Tisdag 9 juli 2013
Klubbad för
Fritid Cyklar
Crescent Vale SR Suntour XCT JR, Serienummer: D1B01420338, 21 växlar Ram: Aluminium Framgaffel: Dämpad, Suntour XCT-JR, 24" Växelsystem: Shimano® Bromsar: Mekanisk skivbroms, Vikt: 13,7 kg, endel slitage
Elgitarr Epiphone Gibson, modell Les Paul, Serienr: U6020845 ytliga skador på baksidan, utan fodral
Elgitarr ESP the mirage custom contemp series 3 pu, tydliga utseendemässiga märken, i hårt fodral.
Dunhill Art Deco S925 tändare med mekanisk klocka av Dunhill, 81,2g, märked "Unique Dunhill", swiss made, Patent nr: 143752