101 - 120 av 1 288
1...567...65 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 juli 2013

Klubbad för

Fritid Cyklar

Crescent Vale SR Suntour XCT JR, Serienummer: D1B01420338, 21 växlar Ram: Aluminium Framgaffel: Dämpad, Suntour XCT-JR, 24" Växelsystem: Shimano® Bromsar: Mekanisk skivbroms, Vikt: 13,7 kg, endel slitage

1 200 kr

Utrop: 1 100 kr

Tavla konstnär Gösta Henning

225 kr

Utrop: 125 kr

Tavla konstnär Gösta Henning

125 kr

Utrop: 125 kr

Akustisk gitarr Cort AD810 serienr 120804335

500 kr

Utrop: 450 kr

Elgitarr Epiphone Gibson, modell Les Paul, Serienr: U6020845 ytliga skador på baksidan, utan fodral

1 400 kr

Utrop: 1 600 kr

Akustisk Gitarr Cort med mikrofon Ce304T

1 000 kr

Utrop: 950 kr

Elgitarr ESP the mirage custom contemp series 3 pu, tydliga utseendemässiga märken, i hårt fodral.

3 000 kr

Utrop: 2 500 kr

Dunhill Art Deco S925 tändare med mekanisk klocka av Dunhill, 81,2g, märked "Unique Dunhill", swiss made, Patent nr: 143752

4 300 kr

Utrop: 300 kr

Halssmycke tvåfärgat 18K 45,9g 40cm

Utrop: 10 200 kr

Parti guld 18K 21,9g defekt med diamanter

4 100 kr

Utrop: 4 900 kr

Armband Bismarck 14K 6,3g defekt

Utrop: 1 300 kr

Armband 18K 24,2g defekt lås

Utrop: 5 400 kr

Parti guld 18K 11,5g graverat med små diamant

Utrop: 2 500 kr

Örhängen 1 par 21K 13,1g

Utrop: 3 400 kr

Örhängen 1 par 18K brv: 35,5g med stenar

Utrop: 5 700 kr

Halssmycke 21K brv: 38,5g med stenar och textilsnöre

Utrop: 7 100 kr

Halssmycke 21K brv: 80,6g med stenar och textilsnöre

Utrop: 11 400 kr

Halssmycke 21K bruttovikt: 15,7g med textilsnöre

Utrop: 3 400 kr

Halskedja Kejsar 18K 148,7g 55cm

29 000 kr

Utrop: 33 000 kr

Örhängen 1 par 18K 0,7g

175 kr

Utrop: 225 kr