401 - 420 av 1 423
1...202122...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 juli 2013

Klubbad för

Hänge 18K med came 2,7g

500 kr

Utrop: 600 kr

Örhängen ett par 18K skadade 0,6g

Utrop: 175 kr

Berlock 14K Hjärta 1,7g

350 kr

Utrop: 325 kr

Ring 14K med stenar Ø16½ 1,9g

275 kr

Utrop: 325 kr

Hänge 18K Nefertiti 2,4g

Utrop: 700 kr

Parti guld 18K 7,9g

Utrop: 1 800 kr

Örhängen ett par 18K 3,4g

Utrop: 1 200 kr

Örhängen ett par 18K Bismarck 5,2g

Utrop: 1 800 kr

Ring 14K vitguld med stenar Ø18 5,3g

Utrop: 950 kr

Parti guld 18K skadat 2g

Utrop: 500 kr

Halskedja 18K Bismarck 45cm 12,2g

Utrop: 2 800 kr

Örhängen ett par 18K med färgade stenar 12,9g

2 900 kr

Utrop: 3 500 kr

Halscollier 18K med färgade stenar 42,5cm 16,3g

Utrop: 3 700 kr

Parti guld 18K skadat 4,9g

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Hänge 18K med sten br9,7g

Utrop: 2 300 kr

Berlock 18K skadad 1,5g

300 kr

Utrop: 400 kr

Manschettknapp 18K 2,9g

Utrop: 650 kr

Parti guld 18K skadat 3,2g

Utrop: 700 kr

Mattor Övrigt

Fårskinnsmatta 157x155cm ihopsydda små bitar små skador och lagningar

Utrop: 650 kr

Glaspokal Orrefors graverad Svenska Linnesällskapet H18cm

25 kr

Utrop: 75 kr