Avslutad | Fashionabla – Torsdag 16 maj 2013
VÄSKA, BURBERRY, beige, röd, svart rutig canvas, vit skinnlack, 27x28x3cm, dustbag, visst slitage.
BAG, FLORIAN DENICOURT, svart skinn, vitmetall detaljer, 55x20x25cm, avtagbar axelrem.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, vintage, mod. Chantilly, monogram canvas, 24x23x6 cm, Visst slitage i väskans inner fack.
Kläder Skor
SNEAKERS, LOUIS VUITTON, monogram canvas, brun mocka, stl 38, skopåse, kartong, kvitto finns.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, RB 4147 601-S 3N, matta svarta bågar, putsduk samt fodral.
SOLGLASÖGON, DIOR, DIOR GLOSSY1 KHLF, blågrå bågar, putsduk, fodral samt kartong.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, ONYX WO 799, vintage, svarta matta, blanka bågar, fodral.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, W 2188, vintage, gulmetall med skjöldpadds färgade skalmar, fodral.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, FANTASEES, vintage, gulmetall bågar, etui. Några repor på glasen.