Avslutad | Memorabilia – Torsdag 11 april 2013
Memorabilia Broschyrer
BROSCHYRER, Lotus, 20 years of excellence, 20 sidor, modeller & historia, engelska, storlek 21 x 30 cm
Memorabilia Broschyrer
BROSCHYRER, Mercedes-Benz 190, sent 50-tal, 6 sidor, utvik, engelska, storlek 22 x 31 cm
Memorabilia Broschyrer
BROSCHYRER, Mercedes-Benz 180, sent 50-tal, 344/2 - 1258 e, engelska, 6 sidor, utvik, 22 x 31 cm
Memorabilia Broschyrer
BROSCHYRER, Pontiac 1940, specifikationer av årets modeller, 20 sidor, svenska, storlek 90 x 170 mm
Memorabilia Broschyrer
BROSCHYRER, Ford 1953, all the facts, 10/52, engelska, 62 sidor, rikligt illustrerad, storlek 125 x 180 mm
Memorabilia Broschyrer
BROSCHYRER, Audi TTS cabriolet, 1995, 8 sidor, utvik, engelska, 1313.80.00 10/95, storlek 18 x 20 cm
Memorabilia Broschyrer
BROSCHYRER, Audi Quattro, 1986, svenska inkl fakta om 4 sidor, 16 sidor, 1/86, ovanlig, storlek 21 x 30 cm
Memorabilia Broschyrer
BROSCHYRER, Lancia Aprilia, instruktionsbok, italienska med svenskt häfte som supplement, 110 + 32 sidor, 4e edition från juli 1947, storlek 15 x 21 cm
Memorabilia Broschyrer
BROSCHYRER, Mercedes-Benz 350 SLC och 450 SLC, 36 sidor, tyska, storlek 21 x 30 cm
Memorabilia Broschyrer
BROSCHYRER, Vanden Plas 1500, 10 sidor, engelska, publ no 3051, storlek 21 x 30 cm
Memorabilia Broschyrer
BROSCHYRER, Koenigsegg CC, engelskt broschyrblad med spec, storlek 21 x 29 cm
Memorabilia Broschyrer
BROSCHYRER, Volkswagen K70, 1971, 28 sidor, svenska, hålad, storlek 21 x 29 cm
Memorabilia Broschyrer
BROSCHYRER, Volkswagen 1302 och 1302 S, svenska, 197, hålad, 32 sidor, storlek 21 x 29 cm
Memorabilia Broschyrer
BROSCHYRER, Sunbeam Alpine, 12 sidor, svenska, Vale Bil ab, storlek 21 x 29 cm
Memorabilia Broschyrer
BROSCHYRER, Plymouth De Soto, Dual Power, 1939, svenska, 4 sidor, code Yetzy, storlek 23 x 28 cm
Memorabilia Broschyrer
BROSCHYRER, Mercedes-Benz, garantihäfte, 190 SL 1962, med stämplar, 20 sidor, storlek 10 x 16 cm
Memorabilia Broschyrer
BROSCHYRER, Mercedes-Benz 200D och 220D, svenska, 1971, 28 sidor, publ nr 8051, storlek 21 x 30 cm
Memorabilia Broschyrer
BROSCHYRER, Mercedes-Benz Motor Cars, 220, 220D, 250, 250 coupé, USA, engelska, 8 sidor och tekn spec-blad, storlek 21 x 29 cm