1301 - 1320 av 1 335
1...656667 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 juni 2013

Klubbad för

Parti guld, defekt skev i skenan med liten diamant 18K 9,2g

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Konstglas, karaff Electra Målerås Mats Jonasson signerad svart höjd ca 33cm inkl propp

950 kr

Utrop: 550 kr

Konstglas, karaff Electra Målerås Mats Jonasson signerad vit höjd ca 33cm inkl propp

950 kr

Utrop: 550 kr

Smycken Herring

Ring, med sten 14K Ø19 6,7g

Utrop: 950 kr

Herrur, Seiko Chronograph, stål quartz datum stållänk Refnr: 7T32-7C60 nr: 553313 ej funktionsgaranti

250 kr

Utrop: 125 kr

Konst, 2st grafiska blad i stålram, 51cm x 71cm

50 kr

Utrop: 125 kr

Konst, oljemålning med träram 39,5 x 48cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Konst Tryck

Konst, 2 litografier 19/96 och 21/96 med silverram ca 67 x 80cm

550 kr

Utrop: 125 kr

Böcker Tidskrifter

Tidskrifter, Kungl.Krigsvetenskapsakademiens Handlingar och Tidskrift 51st blandade årgångar mellan 1951-1971.

125 kr

Utrop: 75 kr

Herrur, Tissot 1853 graverad bakboett För nit och redlighet i rikets tjänst 18K Snr: 12AN0001079, Ref.nr: T9134101603100, safirglas, quartz, läderband med originalask och garanti inköpt 2012-11-22

2 600 kr

Utrop: 2 400 kr

Hänge, Hjärta med sten 18K 0,9g

Utrop: 275 kr

Parti silver, 2st Fruktknivar silver okänd modell 69,4g

Utrop: 300 kr

Parti silver, defekt graverat 74,7g

Utrop: 325 kr

Bägare, silver höjd 5,5cm 65,4g

Utrop: 300 kr

Parti silver, 2st Fruktknivar silver modell Svensk spetsig 66,1g

Utrop: 300 kr

Ljusstakar, ett par Ljusstakar i Malm höjd ca15,5cm bruttovikt 790,6g

100 kr

Utrop: 125 kr

Ljusstakar, ett par Iittala Festivo höjd 14cm

225 kr

Utrop: 125 kr

Musikinstrument Tillbehör

Hörlurar, Ear pollution Modell DJ Silverspider by Ifrogz

125 kr

Utrop: 75 kr

Konstglas, Open Minds vas Ulrica Hydman-Vallien signerad 48748 höjd ca 10cm

325 kr

Utrop: 325 kr

Ring, Silver med sten Ø19 14,9g

175 kr

Utrop: 125 kr