Avslutad | Pant – Tisdag 18 juni 2013
Klubbad för
Digitalkamera, Olympus, Modell E-450, 10 Mpixlar, väska 4 Gb minneskort, laddare, och rem, Snr. H40555736,
Laptop, Macbook pro a1286, Snr: C02HR5DCDV33, 4GB, 2,3GHZ INTEL CORE I7, 1600 MHZ DDR3, håddisken rensad behöver nytt operativ,
Elektronik Musik
Dvd/stereo, Samsung, MM-C430D, Snr: E5CM1RDZ400471Y, ny i kartong, iPod dockningsbar, HDMI,
Damur, Certina quartz EOL 111.9299.68 datum batteribyte krävs, små repor i glas, graverad 18K flexiarmband i stål bruttovikt 20,1g
Mobiltelefon, Apple Iphone 4S A1387 16GB imei:013181000069149, repor och stötskador finns, med laddare samt hörlurar