1541 - 1560 av 1 598
1...77787980 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 juni 2013

Klubbad för

Hänge, 18K 1,3g

Utrop: 425 kr

Hänge, 18K 0,8g

Utrop: 275 kr

Parti guld, defekt 18K 0,9g

Utrop: 225 kr

Minnesmynt, Selma Lagerlöf nominellt värde 2000kr i etui med broschyr 21,6K 12g

Utrop: 3 400 kr

Halskedja, Figaro silver S925 51,5cm 59g

Utrop: 325 kr

Fritid Verktyg

Skruvmejsel, bitsats 52 delar, Value tools.

125 kr

Utrop: 175 kr

Digitalkamera, Olympus, Modell E-450, 10 Mpixlar, väska 4 Gb minneskort, laddare, och rem, Snr. H40555736,

900 kr

Utrop: 550 kr

Musikinstrument Elektroniska

Mikrofon, cu-1 pro studio condenser microphone, komplett i väska.

700 kr

Utrop: 125 kr

Armband, SNÖ okänd metall 20-22cm

25 kr

Utrop: 75 kr

Laptop, Macbook pro a1286, Snr: C02HR5DCDV33, 4GB, 2,3GHZ INTEL CORE I7, 1600 MHZ DDR3, håddisken rensad behöver nytt operativ,

4 800 kr

Utrop: 3 600 kr

Elektronik Musik

Dvd/stereo, Samsung, MM-C430D, Snr: E5CM1RDZ400471Y, ny i kartong, iPod dockningsbar, HDMI,

1 500 kr

Utrop: 850 kr

Pärlcollier, doserat med lås 9K 54cm bruttovikt 11,9g

275 kr

Utrop: 325 kr

Damur, Certina quartz EOL 111.9299.68 datum batteribyte krävs, små repor i glas, graverad 18K flexiarmband i stål bruttovikt 20,1g

750 kr

Utrop: 750 kr

Mobiltelefon, Apple Iphone 4S A1387 16GB imei:013181000069149, repor och stötskador finns, med laddare samt hörlurar

1 400 kr

Utrop: 1 100 kr

Kristallglas, bjällra höjd ca 19cm, ca Ø9,5cm

150 kr

Utrop: 75 kr

Hänge, silver S925 1,3g

Utrop: 75 kr

Ring, med stenar silver S925 Ø18½ 1,6g

75 kr

Utrop: 75 kr

Ring, silver S925 Ø18 1,5g

25 kr

Utrop: 75 kr

Ring, med stenar silver S925 Ø20 1,7g

75 kr

Utrop: 75 kr

Ring, silver S925 Ø19 5,9g

25 kr

Utrop: 75 kr