Avslutad | Pant – Tisdag 18 juni 2013
Laptop, Fujitsu Lifebook U772, i7 prosessor, 4Gb ram, Windows 7, 1,4kg, 200Gb HDD, Med dockningsstation, väska, installationsskivor, manual, väska, samt kvitto inköpt 2012-10-03, nypris 16990kr Snr: 358178040288377
Mobiltelefon, Samsung Galaxy Ace, med laddare, 2Gb minneskort, imei: 359580048329096
Silverbestick, 12st Bordsknivar 210mm modell okänd i tygomslag, silver S830 bruttovikt 717g
Digitalkamera Exilim EX-Z700, 7,2 megapixlar, 3x optisk zoom, med dockningsstation och väska, 512 Mb minneskort. Batterilucka saknas.
Fritid Verktyg
Borrmaskin, Hitachi DS10DFL snr: J506033, sladdlös med batteriladdare samt tillhörande sladdlös Hitachi UB10DL lampa
Fodral, Belkin läder fodral till Samsung Galaxy Tab2 7.0 läsplatta, färg röd, ny i kartong
Fritid Sport
Skidor, HEAD monster, modell iM 82 SW, liquidmetall, längd ca 168, snr 0238431, bindning HEAD Mojo 12
Högtalare, Divoom IFIT-2 data/mp3/ipod/ipad/iphone högtalare snr: IFIT2121003744, ny i kartong
Läsplatta, Samsung Galaxy Tab 2, 7.0 GT-P3100, snr: RF1D22EQ6QR, 8gb oanvänd ny i kartong med laddare, manualer samt en Deltaco skärmskydd för Galaxy tab 2 7.0 P3100/P3110
Fritid Verktyg
Elaggregat, Honda inverter modell EU 20I, 230V, bensindriven, 230V, 2000W, 12V 8A, ljudnivå 53 - 59 Db, 4.1 liters tank, upp till 10h drifttid.
Mobiltelefon, Apple Iphone 3GS imei: 012156009983467, små repor, spricka i chassit
Mobiltelefon, Samsung Galaxy SIII 16GB imei: 35374205065851701, sprickor i skärmen, stötskador, med laddare