Avslutad | Pant – Tisdag 18 juni 2013
Konst Skulpturer
Bordslampa, i metall, plåtskärm Art Deco, rund sockel med stående kvinna, höjd ca 34cm, c:a 1920 tal, några skruvar ej original, lite skev, ej funktionsgaranti
Elektronik Spel
Tillbehör till Xbox 360, Kinect med kablage, med 2 spel, Kinect adventures samt Kinect Sports
Elektronik Film
DVD-spelare Philips, modell DVP520/02, Snr KX1A0424821976, med scart sladd, fjärrkontroll, saknar batterilucka.
Fritid Verktyg
Sladdlös borrmaskin, Hilti modell SF- 150-A Snr: PC-GF10, med 3,0 Ah batteri samt laddare.
Mobiltelefon, Samsung Galaxy sIII IMIE 354401050210592, 16GB, med laddare, box och papper.
Mobiltelefon Samsung Galaxy sIII, IMEI: 354401050135450 16GB med laddare box och papper.
Laptop, Acer Extensa 5420-5120 Windows 7 engelska ej original, 150Gb HDD, Turion 64 x2, 4Gb ram, glapp i ena gångjärnet.
Svenska mynt, 8st 2-kronor 1940-1968, 1st 10-krona 1972, 1st 5-krona 1954, 1st 50-krona 1976 bruttovikt 174,9g
Herrur, Breitling Superocean Professional ref nr A17345, stål, datum, automatisk, safirglas skadat, Professionallänk med viklås, stål, med box trasiga gångjärn, ytterkartong, manual
Elektronik Musik
DVD/Förstärkare, Eltax HT-153, snr: 1103610000369, usb, med subwoofer, 5.1 system, ej funktionsgaranti, samt en dvd film Outlander
Fritid Sport
Regulator, Apeks XTX50 Nitrox med första steg, EN250 300bar i låda med diverse andra delar
Konst, Tavla signerad Akke Hugh Malmeström (1894-1968) akvarell 34X41cm, yttermått ram 51x57,5cm något sliten, på passepartouten står det skrivet "Till vännen manne från Akke Hugh våren 1929"