Avslutad | Pant – Tisdag 18 juni 2013
Klubbad för
Fritid Sport
Jaktradioutrustning : Garmin Astro 220 med hundhalsband 2st, Genzo 8099WR fungerar ej mecd öronsnäcka, Zodiac easy 155, i väskor
Kaffeskedar lappmodell 23st 123mm, tårtspade lappmodell 1st 223mm, S830, 340,3g, graverat
Konst Litografier
Färglitografi sign. Peter Dahl motiv:krogmiljö ca30x41cm VIII-XXXVII , glas och ram
Skål på fot med lock i silver, bonbonjär, S830, 782,6g, h 32cm, alla delar ej i silver, (knoppen lös)