81 - 100 av 1 598
1...456...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 juni 2013

Klubbad för

Kaffeskedar 12st, S830, 109,9g, 110mm

Utrop: 500 kr

Fritid Sport

Jaktradioutrustning : Garmin Astro 220 med hundhalsband 2st, Genzo 8099WR fungerar ej mecd öronsnäcka, Zodiac easy 155, i väskor

1 600 kr

Utrop: 3 100 kr

Kaffeskedar 11st, S830, 97,4g, 100mm

Utrop: 450 kr

Elbas Kasuga i hårt fodral

1 100 kr

Utrop: 750 kr

Elbas J & D Brothers (1 sträng saknas) i mjukt fodral

325 kr

Utrop: 400 kr

Kaffeskedar lappmodell 23st 123mm, tårtspade lappmodell 1st 223mm, S830, 340,3g, graverat

1 200 kr

Utrop: 1 600 kr

Konst Litografier

Färglitografi sign. Peter Dahl motiv:krogmiljö ca30x41cm VIII-XXXVII , glas och ram

1 200 kr

Utrop: 500 kr

Smörgåsgafflar 12st, S830, 301g, 142mm, modell Greque

Matknivar 10st, S830, brv 955g 255mm, modell Greque

Efterrättsskedar 12st, S380, 328,7g, 152mm, modell Greque

Bordsgafflar 12st, S830, 225g, 183mm, modell Greque

Matknivar 2st, S380, brv 258,1g, 255mm, modell Greque

Smörgåsknivar 12st S830, brv 396,1g, 184mm, modell Greque

Matskedar 12st, S380, 1007,1g, 215mm, modell Greque

Matgafflar 12st, S830, 107,3g, 210mm, modell Greque

Bordsskedar 12st, S830, 574g, 186mm, modell Greque

Bordsknivar 12st, S830, brv 895,7g, 222mm, modell Greque

Skål på fot med lock i silver, bonbonjär, S830, 782,6g, h 32cm, alla delar ej i silver, (knoppen lös)

Smörknivar 2st, S830, 136,5g, 200mm, modell Greque

Kaffekanna, S925, 683,6g, h22cm (lite repig)