941 - 960 av 1 598
1...474849...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 juni 2013

Klubbad för

Parti guld 18K defekt 5,6g

Utrop: 1 600 kr

Hänge 14K 1,7g

Utrop: 375 kr

Ring 18K 8,4g Ø17¼ med diamant 1 x ca 0,19ct, sliten

Utrop: 3 400 kr

Ring 18K 4,9g Ø17½ med diamanter 12 x ca 0,01ct äldre slipning, repig

Utrop: 1 600 kr

Halskedja Singapore, med 1 hänge med sten 18K 1,3g 39,5-41,5cm

Utrop: 400 kr

Ring 18K 5,2g med Camé och stenar, defekt

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Halskedja Venezia 48cm med 1 hänge med pärla 18K 4,0g

Utrop: 1 200 kr

Örhängen, 2 Par 18K 1,7g, varav 1 par med pärlor, 1 par tvåfärgade med små diamanter

Utrop: 650 kr

Hängen, 2st 18K 2,0g, varav 1 me Camé och 1 med sten

Utrop: 650 kr

Ring 18K 3,9g med sten och rosenstenar, något skev

2 300 kr

Utrop: 850 kr

Örhängen, ett par med stenar 14K 2,4g med skruvstopper

Utrop: 500 kr

Halskedja Bismarck doserad 18K 12,2g 45,5cm

Utrop: 3 000 kr

Halskedja Pansar 18K 4,8g 43cm

Utrop: 1 300 kr

Parti guld 18K 17,4g defekt, innehåller stenar

Utrop: 4 200 kr

Örhängen, 2 Par 18K 0,7g, varav ett par med stenar utan stopper

Utrop: 225 kr

Hänge hjärta 18K 0,5g

Utrop: 175 kr

Hängen, 3st 14K 3,0g, varav 1 tvåfärgat med stenar

Utrop: 650 kr

Vas signerad Kosta höjd 16,5cm, nagg, repor under

175 kr

Utrop: 100 kr

Figuriner, 2st signerade Kosta, höjd 6cm

25 kr

Utrop: 75 kr

Herrur Omega 18K, quartz, med datum och läderarmband, graverad bakboett, ej funktionsgaranti

2 900 kr

Utrop: 1 900 kr