561 - 580 av 1 598
1...282930...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 juni 2013

Klubbad för

Ring i vitguld med pärla och diamanter 24 små diamanter Ø17 1/2 (äldre lagning) 18K 7,0g

1 400 kr

Utrop: 1 800 kr

Ring i vitguld med sten och 21 små diamanter Ø18 18K 6,8g

2 500 kr

Utrop: 2 100 kr

Örhängen ett par i vitguld med diamanter 2x ca 0,20ct 14K 3,6g

3 000 kr

Utrop: 2 900 kr

Halskedja Kejsar med hänge med plast S925 141,6g

800 kr

Utrop: 750 kr

Parti guld gravyr 18K 9,7g

Utrop: 2 400 kr

Collier med sten 42cm 18K 4,7g

950 kr

Utrop: 1 300 kr

Ring skev Ø20 18K 8,5g

Utrop: 2 200 kr

Armband tvåfärgad defekt 14cm 18K 10,2g

Utrop: 2 500 kr

Mormorsur Omega gravyr (kantbucklor) 18K brv 24,3g

1 500 kr

Utrop: 1 900 kr

Parti guld tvåfärgad gravyr 18K 8,7g

Utrop: 2 200 kr

Parti guld tvåfärgad gravyr med diamanter 5x ca 0,01ct 18 9,1g

Utrop: 2 400 kr

Parti guld defekt med stenar 18K 12,9g

Utrop: 3 300 kr

Ring med gravyr och skev med camé 18K 1,6g

Utrop: 425 kr

Örhängen ett par med pärlor 18K 0,7g

175 kr

Utrop: 225 kr

Parti guld stenar, defekt 18K 3,2g

Utrop: 850 kr

Hänge 18K 0,6g

Utrop: 225 kr

Hänge med stenar 18K 1,0g

300 kr

Utrop: 300 kr

Parti guld med stenar defekt 18K 5,7g

Utrop: 1 500 kr

Berlock med små bucklor 18K 5,7g

Utrop: 1 500 kr

Halskedja Ankar 45,5cm 18K 8,2g

Utrop: 2 100 kr