521 - 540 av 1 598
1...262728...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 juni 2013

Klubbad för

Hänge defekt 14K 4,3g

Utrop: 850 kr

Vas, graverad S830 218,4g

750 kr

Utrop: 950 kr

Damur Tissot Goldrun 18K, datum, quartz, safirglas, gravyr, (skador på hornen) brv 11,4g

1 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Klocklänk, 16cm i stål och doublé (doublé sliten och något defekt), 7 lösa bitar

Utrop: 75 kr

Skål, Kosta Boda U. Vallien Hydman Ø14cm

275 kr

Utrop: 425 kr

Damur, Omega 18K i boett med defekt stållänk manuell

950 kr

Utrop: 800 kr

Glas, Orrefors fiskmotiv 8st någon med nagg

425 kr

Utrop: 325 kr

Smycken Herring

Ring skev skena med stenar Ø20 3/4 21K 6,1g

Utrop: 1 800 kr

Örhängen ett par med pärlor 18K 1,1g

Utrop: 325 kr

Örhängen ett par med stenar 18K 1,1g

250 kr

Utrop: 325 kr

Ring med stenar skev Ø19 3/4 18K 1,3g

Utrop: 375 kr

Parti guld defekt med stenar 18K 5,5g

Utrop: 1 500 kr

Smycken Herring

Ring, klackring med skev skena Ø21 1/2 14K 10,0g

1 500 kr

Utrop: 1 900 kr

Klocklänkar 2st 18cm 18K 41,0g

Utrop: 10 000 kr

Myntliknande föremål 3 stycken 22K 42,0g

10 400 kr

Utrop: 12 600 kr

Ring graverad Ø21 1/2 18K 6,6g

Utrop: 1 700 kr

Armband Bismarck med berlock 19cm i silver 925 37,0g

275 kr

Utrop: 225 kr

Ring med sten Ø17 1/4 14K 4,7g

Utrop: 900 kr

Sedelklämma med mönster 18K 51,0g

Utrop: 12 600 kr

Ring i vitguld med diamanter 2x ca 0,16ct och 4x ca 0,13ct Ø16 3/4 18K 3,7g

4 200 kr

Utrop: 3 600 kr