361 - 380 av 1 598
1...181920...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 juni 2013

Klubbad för

Parti, S830, garverat, 63,2g

Utrop: 300 kr

Halskedja, S925, 10,7g, 45,5cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Kopp S925 signerad H6,5cm 127,8g

500 kr

Utrop: 650 kr

Ringar 3st S925 Ø16¾-17¾ 9,9g

50 kr

Utrop: 100 kr

Armband S925 20cm 9,5g

75 kr

Utrop: 100 kr

Parti silver skadat 19,8g

Utrop: 125 kr

Halskedja S925 56cm 44,3g

175 kr

Utrop: 250 kr

Armband Bismarck 19cm med 8 berlocker 18K 12,4g

Utrop: 3 000 kr

Örhängen ett par creoler 18K 1,0g

Utrop: 375 kr

Ring Ø17 18K 11 små diamanter 3,8g

Utrop: 1 500 kr

Hänge Hjärta med stenar 18K 0,5g

Utrop: 175 kr

Örhängen ett par tvåfärgade 18K 2,0g

Utrop: 800 kr

Örhängen ett par med stenar 18K 2,5g

650 kr

Utrop: 850 kr

Smycken Herring

Ring Ø20 Pansar 18K 11,7g

Utrop: 38 001 kr

Armband 19cm X-länk med stav 18K 7,0g

Utrop: 1 900 kr

Halskedja Bismarck missfärgad 46cm 18K 11,4g

Utrop: 3 000 kr

Damur Exacta boett 14K repor på glas och defekt, manuell, länk ej guld, 18cm brv 12,2g

Utrop: 1 000 kr

Damur Omega safirglas, manuell, 18K länk skev 18K brv 30,9g

Utrop: 9 100 kr

Parti guld defekt 14K 12,5g

Utrop: 2 300 kr

Ring med sten skev Ø16 14K 8,4g

Utrop: 1 300 kr