Parti silver 830, 49,5g, skadat
Utrop: 250 kr
Collier med stenar 46cm
Utrop: 75 kr
Ljuslykta, Kosta Boda, Ø11cm
Ljuslykta Ø8cm
Ljuslykta, Orrefors, höjd 12,5cm
Ölglas Lasse Åberg, Mus-Tasch, höjd 22,5cm
Kanna, Rörstrand Portion, höjd 18,5cm
Vas, Rörstrand, E.G, krackelerad, höjd 17cm
Spegel, förgylld ram, 80x50cm
Väggur, föygyllt, saknar pendel och nyckel
Cykel Crescent Cross, Ängsö med kvitto, med Abus lås med nyckel,
Utrop: 500 kr
Bakmaskin Bear varimixer, Teddy, i kartong, ej funktionsgaranti
Utrop: 275 kr
Målning olja på duk, Filip Bulovic, 60,5x50cm
Målning olja på duk, T.Kamasa, 60,5x49cm, i ram
Olja på duk, Stahre, 33x41cm, i ram
Olja på duk C.J. Öfverbeck, 29x99cm, i ram
Parti guld defekt 18K 12,0g
Armband 14K 13,0g 20cm X-länk med stav
Parti guld defekt 18K 16,4g
Utrop: 4 100 kr
Armband 18K 27,2g 20,5cm Bismarck, repigt lås
Utrop: 6 700 kr
Måndag 17 jun 2013