301 - 320 av 549
1...151617...28 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 17 juni 2013

Klubbad för

Parti silver 830, 49,5g, skadat

175 kr

Utrop: 250 kr

Collier med stenar 46cm

25 kr

Utrop: 75 kr

Ljuslykta, Kosta Boda, Ø11cm

25 kr

Utrop: 75 kr

Ljuslykta Ø8cm

25 kr

Utrop: 75 kr

Ljuslykta, Orrefors, höjd 12,5cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Ölglas Lasse Åberg, Mus-Tasch, höjd 22,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Kanna, Rörstrand Portion, höjd 18,5cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Vas, Rörstrand, E.G, krackelerad, höjd 17cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Spegel, förgylld ram, 80x50cm

300 kr

Utrop: 75 kr

Klockor Väggur

Väggur, föygyllt, saknar pendel och nyckel

225 kr

Utrop: 75 kr

Fritid Cyklar

Cykel Crescent Cross, Ängsö med kvitto, med Abus lås med nyckel,

2 400 kr

Utrop: 500 kr

Elektronik Hushåll

Bakmaskin Bear varimixer, Teddy, i kartong, ej funktionsgaranti

2 000 kr

Utrop: 275 kr

Målning olja på duk, Filip Bulovic, 60,5x50cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Målning olja på duk, T.Kamasa, 60,5x49cm, i ram

75 kr

Utrop: 75 kr

Olja på duk, Stahre, 33x41cm, i ram

300 kr

Utrop: 75 kr

Olja på duk C.J. Öfverbeck, 29x99cm, i ram

950 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld defekt 18K 12,0g

Armband 14K 13,0g 20cm X-länk med stav

Parti guld defekt 18K 16,4g

Utrop: 4 100 kr

Armband 18K 27,2g 20,5cm Bismarck, repigt lås

Utrop: 6 700 kr