1381 - 1400 av 1 628
1...697071...82 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 juni 2013

Klubbad för

Vas Skruf Sweden höjd 12cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Skål Orrefors höjd 9cm Ø14cm

50 kr

Utrop: 100 kr

Kruka Rosa Ljung höjd 16cm Ø10,5cm liten nagg

50 kr

Utrop: 75 kr

Figurin Rosa Ljung höna höjd 20cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Damur Vendoux Quartz i stål med stållänk 17cm batteribyte behövs

250 kr

Utrop: 550 kr

Elgitarr Harley Benton

400 kr

Utrop: 500 kr

Olja på pannå signerad John Ericsson 1927 27,5x40,5cm

Olja på duk signerad Alfred Thörne Allé 37x61cm skadad ram

Färglitografi signerad 153/275 -88 26x37cm

275 kr

Utrop: 425 kr

Brosch silver 830 7cm 9,9g

125 kr

Utrop: 75 kr

Mobil LG P990 med laddare i kartong imei 356212046334571 snr. 203KPWQ633457

650 kr

Utrop: 1 100 kr

Laptop Compaq Presario CQ57 med laddare snr.00196253591705 med laddare lösenordslåst”fabriksåterställd”

1 600 kr

Utrop: 1 100 kr

Laptop Acer eMachines E728-452G25MNKK med laddare snr. 038056811625 ”fabriksåterställd”

1 200 kr

Utrop: 1 100 kr

Halscollier, 18K 15,6g 44cm

Utrop: 3 800 kr

Ring 8K 1,6g med sten, skadad skena

Utrop: 225 kr

Ringar 4st 18K 18,4g graverade

Utrop: 4 600 kr

Klockboett 18K 4,1g nr 204288

Utrop: 1 200 kr

Klocklänk 18K 11,1g 15cm

Utrop: 2 800 kr

Smycken Herring

Ring 18K 2,2g graverad

Utrop: 650 kr

Halskedja Ring silver S925 35,6g skador finns

Utrop: 225 kr