741 - 760 av 1 628
1...373839...82 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 juni 2013

Klubbad för

Elgitarr Univox, nr 012882, Japan, saknar 1 sträng, lackskador, i hårt fodral

2 800 kr

Utrop: 850 kr

Gitarr Ibanez, modellnr: AGS83B-TKF-12-02, serienr: S07063063, cutaway, made in China, små skador, i mjukt fodral

900 kr

Utrop: 850 kr

Armring 22K Ø6cm 29,8g

Utrop: 9 000 kr

Ring, defekt med stenar, 18K 2,8g

Utrop: 800 kr

Halskedja, Pansar 18K 50cm 9,3g

Utrop: 2 500 kr

Ringar, 2st graverade 18K 5,2g

Utrop: 1 500 kr

Halskedja, Singapore 18K 37,5cm 0,8g

Utrop: 250 kr

Hänge, vitguld 18K 1,5g

Utrop: 600 kr

Ring, vitguld med stenar 18K Ø16 1,7g

Utrop: 600 kr

Armband, X-länk, defekt lås 18K 18,5cm 20g

4 100 kr

Utrop: 4 900 kr

Örhängen, Bismarck 18K 2,5g

750 kr

Utrop: 900 kr

Smycken Herring

Ring, graverad 18K 7,1g

Utrop: 1 900 kr

Ring, defekt 21K 2,5g

Utrop: 800 kr

Hänge, förgyllt silver, Flora Danica Denmark, missfärgad 2,1g

25 kr

Utrop: 75 kr

Armband, vitguld med diamanter 64xca 0,005ct 18K 18,5cm 8g

2 500 kr

Utrop: 2 800 kr

Halskedja, vitguld med diamanter 145xca0,005ct, 3 diamanter saknas, 18K 43,5cm 13,4g

5 100 kr

Utrop: 5 000 kr

Örhänge, 1 udda 18K 0,7g

Utrop: 225 kr

Defekta silversmycken S925 8,6g

25 kr

Utrop: 75 kr

Ringar, 2st i silver S925 Ø18, Ø18 en med stenar 7,5g

50 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld, 18K 43,8g

Utrop: 10 800 kr