1101 - 1120 av 1 148
1...55565758 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 maj 2013

Klubbad för

Elektronik Musik

Mp3, Zap SR300 8Gb med hörlurar och adapter

50 kr

Utrop: 225 kr

Glas, skål röd Modell Fuga Orrefors signerad Ø 9cm Höjd 5cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Glas, skål med lock röd Reijmyre Ø 10cm Höjd ca 14cm

125 kr

Utrop: 100 kr

Parti guld, defekt 14K 3,1g

Utrop: 600 kr

Parti guld, skevt med stenar 18K 1,3g

Utrop: 350 kr

Örhängen, ett par med sten 18K 1,1g

Utrop: 350 kr

Ljusstake, Malm 7-armad höjd 28cm

75 kr

Utrop: 175 kr

Glas, glasskål små repor, längd 17cm, bredd 21cm, höjd 5cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Glas, glasskål Orrefors höjd 9cm Ø 11cm

175 kr

Utrop: 75 kr

Glas, glasskulptur Mus längd 10cm, bredd 6cm, höjd 8cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Glas, 1st vas Reijmyre höjd 15cm Ø 6,5cm, 1st gräddkanna höjd 8,5cm, 1st skål höjd 3cm Ø 10,5cm rödfärgade

50 kr

Utrop: 75 kr

Glas, glasfat i två våningar, lilla fatet Ø 20cm, stora fatet Ø 26cm, höjd 25cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Brickor, 2st i okänd metall, 1st Ø 35cm, 1st Ø 37,5cm graverad

75 kr

Utrop: 75 kr

Skrivbordsset, bläckhorn och brevpress i marmor 1 skadat bläckglas

75 kr

Utrop: 175 kr

Porslin, uppläggningsfat 1st Gefle längd 22,5cm bredd 16cm, 2st Rörstrand längd 29cm bredd 22cm

25 kr

Utrop: 75 kr

Hållare, servetthållare okänd metall 4st, skinkhållare okänd metall 1st

50 kr

Utrop: 75 kr

Brickor, okänd metall 1st Ø 20cm, 1st längd 4,5cm bredd 23,5cm. Servettringar i okänd metall 6st Ø4,5cm

175 kr

Utrop: 75 kr

Skedar, kaffe okänd metall 12st 130mm, 1st Tårtspade okänd metall 227mm

150 kr

Utrop: 75 kr

Skedar, kaffeskedar nysilver 12st 122mm Modell Patricia

150 kr

Utrop: 75 kr

Skedar, kaffeskedar guldpläterade på rostfritt stål 12st 104mm

100 kr

Utrop: 75 kr